Advertisement

Znów grad goli

Środa, 24 maja 20231
Piłkarze – amatorzy znów popisali się skutecznością w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. W dwóch rozegranych w weekend kolejkach strzelono łącznie 88 goli.
fot.: Kasia Sianos / OSiR fot.: Kasia Sianos / OSiR

Najwięcej - w niedzielnym meczu niedawnego lidera ze skazywaną na porażkę Drużyną Starszych Panów. Moszczenica GG wygrała 8:5, a 6 bramek zdobył lider tabeli strzelców Daniel Olejnik. Jednak dzień wcześniej drużyna z Moszczenicy straciła dwa punkty, remisując 5:5 z WKS Escobar Event Proszenie. I to była chyba największa niespodzianka weekendu.

 

Bo też na ogół swoje mecze  wygrywali faworyci. Barwil – Omega dwoma kolejnymi zwycięstwami przybliżył się do mistrzowskiego tytułu, a do walki o podium ponownie włączył się Prym – Galeria Wnętrz.

 

Mecze Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR rozgrywane są w weekendowe poranki na bocznych boiskach stadionu miejskiego.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kolega kamila ~Kolega kamila (Gość)24.05.2023 17:42

Płacą to gram :) Barwilek auuuuu

01


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat