Zmarł podharcmistrz Tomasz Czechowski

Strefa FM Czwartek, 09 lutego 20230
Zmarł Komendant Szczepu Drużyn Ósmych HARC – podharcmistrz Tomasz Czechowski. Informacja o jego śmierci pojawiła się w mediach społecznościowych.

Podharcmistrz Tomasz Czechowski zmarł nagle 7 lutego w wieku 46 lat. Jego przyjaciele w rozmowie z naszą redakcją mówili, że Tomasz Czechowski miał przed sobą wiele planów i pomysłów do realizacji, cały czas był aktywny i nigdy się nie zatrzymywał. - Nikt nie był przygotowany na jego nagłe, niespodziewane odejście. Informacja, która do nas dotarła we wtorkowy wieczór była dla nas szokiem... - powiedział nam jeden z rozmówców.

 

fot. Szczep Drużyn Ósmych Harc

Czechu zawsze bardzo poważnie traktował swoją służbę, a wszystkie powierzone mu zadania wykonywał z najwyższym zaangażowaniem i ogromną starannością. Jego pozytywna energia, poczucie humoru, bycie pomocnym dla innych to cechy, z jakimi zawsze pozostanie w naszej pamięci. Druhu Czechu – wiemy i wierzymy w to, że jeszcze kiedyś zasiądziemy razem przy ognisku, zaśpiewamy wspólnie harcerskie piosenki. Przy innym ogniu, w inną noc, do zobaczenia znów - czytamy we wzruszającym wpisie na profilu Szczepu Drużyn Ósmych HARC.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w środę 15 lutego o godzinie 10.30 w kaplicy w Piotrkowie Trybunalskim.

POLECAMY


Zainteresował temat?

8

0


Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat