Zimowa aura daje się we znaki kierowcom

Region Sobota, 02 kwietnia 20221
Niełatwe warunki drogowe, z jakimi przyszło nam się borykać z początkiem kwietnia sprawiają, że gdzieniegdzie dochodzi do kolizji czy wypadków. Śliska czy mokra nawierzchnia wymaga od nas zredukowania swojej prędkości i zmiany stylu jazdy. Niektórzy jednak o tym zapominają.

Ładuję galerię...

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w sobotę (02.04.2022) w miejscowości Podkałek (gm. Sulejów). Poinformowali o tym strażacy z Przygłowa.

Do zdarzenia doszło przed godz. 16. Na miejsce zadysponowano zastępy straży z OSP Przygłów i PSP Piotrków. Strażacy po przybyciu na miejsce zastali jedną osobę poza pojazdem. Mężczyzna był przytomny z niewielką raną łuku brwiowego. Przekazał informację ratownikom, że samochodem kierowała inna osoba, która zbiegła z miejsca zdarzenia - informują przedstawiciele OSP KSRG Przygłów.

 

Ustaleniem tożsamości kierowcy oraz wyjaśnieniem okoliczności wypadku zajmuje Policja.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)02.04.2022 20:35

Wszystkim którzy jeżdżą nieodśnieżonymi samochodami powinni od razu dawać przydziały do wojsk pancernych. Mają do perfekcji wszak opanowaną tzw. jazdę na czołgistę. Wczoraj widziałem gościa który wyjechał z parkingu z zaśnieżoną szybą i widział tyle ile wycieraczki przetarły. A po drodze rzecz jasna gubił śnieg, bo mu się dalej na szybę zsuwało. Pancerniak jak nic.

85


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat