Zatrzymania ruchu na A1. Kierowcy, bądźcie czujni!

Środa, 19 sierpnia 20203
W związku z kolejnym etapem prac na odc. A autostrady A1, 20 i 21 sierpnia pomiędzy 7.00 a 19.00 prowadzone będą prace związane z układaniem nawierzchni bitumicznej w obrębie węzła Piotrków Trybunalski Południe (skrzyżowanie A1 i DK74j).
Zatrzymania ruchu na A1. Kierowcy, bądźcie czujni!

- Ponieważ prace będą prowadzone również na styku z użytkowanymi odcinkami jezdni, będzie to wymagało kilkukrotnego zatrzymania ruchu na czas do kilkunastu minut - informuje Maciej Zalewski z łódzkiego oddziału Generalnej dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. -  Dotyczy to trzech miejsc: po jednym od strony południowo-wschodniej i południowo-zachodniej węzła Piotrków Trybunalski Południe, a także ok. 200 metrów od północnego wlotu węzła.

 

Apelujemy o ostrożność!

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.08.2020 10:24

Ja sie nie bede zatrzymywał.Nikt mi za to nie zapłaci

17


burok z piotrkowa burok z piotrkowaranga19.08.2020 09:52

Uważajcie na skrzyżowaniu Armii Krajowej i Sikorskiego,nie działaja światła,wczoraj jakiś mistrz staranował ciągnikiem rolniczym jeden z sygnalizatorów i uciekł.

70


gość ~gość (Gość)19.08.2020 09:43

Zapraszam kierowców

04


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat