Zatańczą w kręgu na piotrkowskiej starówce

Piątek, 05 lipca 20246
IX Światowy Dzień Tańca w Kręgu obchodzony będzie również w Piotrkowie. Wydarzenie, które ma skłaniać do refleksji na temat działania we wspólnocie i wzajemnego wspierania się, odbędzie się w niedzielny wieczór na Rynku Trybunalskim.
fot.: archiwum ePiotrkow fot.: archiwum ePiotrkow

 

Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie po raz drugi przyłącza się do organizowania tego święta.

Od dziewięciu lat, w lipcu, ludzie na całym świecie spotykają się, by stanąć w kręgu, poczuć się częścią wspólnoty i zatańczyć. Od tamtego roku święto obchodzone jest też w naszym mieście. W niedzielę (7 lipca) na Rynku Trybunalskim zapraszamy na wspólny, radosny taniec. W czasach indywidualizmu warto sobie przypomnieć, że jesteśmy częścią wspólnoty i że w grupie zawsze raźniej i bezpieczniej. Dlatego podajmy sobie ręce, świętując IX Światowy Dzień Tańca w Kręgu. Zapewniamy dużą dawkę emocji i dobrej grupowej zabawy – zachęca wszystkich Michalina Kowalczyk z piotrkowskiego MOK-u.

 Obchody Dnia Tańca w Kręgu rozpoczną się o godzinie 21:00.

 

IX Światowy Dzień Tańca w Kręgu w Piotrkowie

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.07.2024 19:46

Nie wiem jak wcześniej, alo o godz.22 tancerki same tańczyły w kręgu i tańczyły, w Rynku było kilka osób w ogródkach. Nikt się nie włączał do tańca. Żałośnie to wyglądało. Kto wpadł na ten pomysł
aby sprowadzić ich do Piotrkowa? Kasa zapewne poszła.

01


leki ~leki (Gość)07.07.2024 20:51

gdyby tę imprezę połączyć z męskim różańcem to może ma to przyszłość...

21


Otrem ~Otrem (Gość)07.07.2024 17:48

Tańczące w kręgu jak czarownice. Naprawdę nie mają większych problemów? W Afryce umiera z głodu milion dzieci.... A one na rynku tańczą. Na Ukrainie zabijają i gwałcą.... A one tańczą w kręgu bo jakiś dureń ustanowił święto tańczenia w kręgu. Aż się boję co te idiotki zrobią na rynku jak jakiś dureń wymyśli dzień wkładanie palce w d....

13


lasowanie mózgów ~lasowanie mózgów (Gość)07.07.2024 09:25

???????!!!!!!!!!!!!hahaha.

11


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat