Advertisement

Zagrają ku pamięci Kuby "Papaja" Paprockiego

Strefa FM Piątek, 04 września 202042262
W najbliższą niedzielę w Piotrkowie na stadionie przy ul. Reagana 12 odbędzie się IV piłkarski Memoriał im. Jakuba Paprockiego. W turnieju zagrają przyjaciele Kuby oraz sportowcy z regionu m .in. piłkarze Polonii oraz zapaśnicy AKS-u. Popularny "Papaj" zmarł tragicznie w 2016 roku w wieku zaledwie 27 lat.
fot. Marcin fot. Marcin "Sacza" Saciński

- Pamiętam go jako osobę bardzo sympatyczną i otwartą. Kuba był bardzo pomocną osobą, na którą zawsze można było liczyć. Był bardzo ambitnym i utalentowanym piłkarzem, z dużymi umiejętnościami i świetnym przeglądem pola - wspomina Kubę Paweł Gołombiewski, przyjaciel "Papaja" i jeden z organizatorów memoriału.

 

Turniej rozpocznie się o godzinie 14:00. Z powodu koronawirusa będzie wyglądał zupełnie inaczej niż trzy poprzednie edycje. - W tym roku postanowiliśmy połączyć różne drużyny i stworzyć trzy teamy, które zagrają każda z każdą po 60 minut - tłumaczy Paweł Gołombiewski. 


Jakub Paprocki był wychowankiem nieistniejącej sekcji piłkarskiej Piotrcovii Piotrków. W swojej karierze występował w drużynie młodej ekstraklasy Polonii Warszawa oraz w klubach z naszego regionu m. in. Omedze Kleszczów oraz Zawiszy Rzgów, a pod koniec życia w Polonii Piotrków.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga05.09.2020 20:17

A co mu się właściwie stało?

03


piotrkowianin198098 ~piotrkowianin198098 (Gość)05.09.2020 18:35

a ja tez chcialbym zagrac i uczcic pamiec i nie moge , jak to ....

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat