TERAZ11°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Zaginiony Wojciech Krasoń został odnaleziony

Policja KMP Piotrków
Policja KMP Piotrków wt., 14 stycznia 2025 08:28
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim prowadzą poszukiwania za zaginionym Wojciechem Krasoniem. Osoby posiadające informacje gdzie mężczyzna może przebywać proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim, pod numerem alarmowym 112, bądź z najbliższą jednostką policji.
Zdjęcie
Autor: fot. policja

13 stycznia 2025 roku mężczyzna oddalił się ze szpitala przy ulicy Rakowskiej w Piotrkowie, nie wrócił do miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

Wojciech Krasoń

ur. 2004 r.
zam. Piotrków Trybunalski

 

Rysopis: mężczyzna w wieku 21 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost około 170 cm, włosy ciemny blond, oczy koloru niebieskiego

 

Ubiór: mężczyzna w chwili oddalenia ubrany był w czarną bluzę z kapturem z białymi geometrycznymi wzorami (posiadał również drugą czarną bluzę), spodnie czarne dresowe, i buty sportowe koloru czarnego.

 

Osoby, które mogą udzielić informacji o miejscu pobytu zaginionego proszone są o skontaktowanie się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Tryb., ul. Szkolna 30/38, tel. 47 846 14 21, 47 846 13 00 bądź najbliższą jednostką Policji- tel. alarmowy 112.

Komentarze 15

reklama

Dla Ciebie

11°C

Pogoda

Kontakt

Radio