artykuł sponsorowany

Wygraj BON na darmowe badanie komputerowe stóp w PODOMED Centrum Zdrowej Stopy!

Wtorek, 11 czerwca 2024
Jeśli masz problemy związane ze stopami, to ten konkurs jest dla Ciebie! PODOMED Centrum Zdrowej Stopy zaprasza do udziału w konkursie, gdzie możesz wygrać BON na darmowe badanie komputerowe stóp.

Badanie komputerowe stóp to innowacyjna metoda, która pozwala dokładnie zbadać strukturę i funkcję stóp. Dzięki temu można skutecznie zdiagnozować ewentualne problemy biomechaniczne, takie jak płaskostopie, stopa koślawa, nadmierna pronacja czy supinacja, która prowadzi do bólu stóp, kostek, kolan, bioder i pleców. Na podstawie wyników badania komputerowego stóp można dostosować odpowiednie wkładki ortopedyczne, które pomogą w poprawie biomechaniki stóp i zmniejszą dolegliwości bólowe.

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy spełnić kilka warunków. Więcej informacji w linku poniżej.

https://www.facebook.com/share/p/4Nc8TzBSX1958dJs/

 

Spośród wszystkich zgłoszeń, zostanie wylosowanych dwóch szczęśliwych zwycięzców, którzy otrzymają BON na darmowe badanie komputerowe stóp o wartości 170 zł.

 

Nie zwlekaj! Skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji, aby zadbać o zdrowie swoich stóp. Zgłoś się już dziś i wygraj bon na darmowe badanie komputerowe stóp

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat