Advertisement

Wigilia z Serca na rzecz Patryka Wysmyka

ePiotrkowRegion Sobota, 17 grudnia 20222
Kilkaset osób odwiedziło w sobotnie popołudnie szkołę podstawową we Włodzimierzowie, gdzie odbyła się 6. Wigilia z Serca. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia udało się zebrać ponad 10 tysięcy złotych, a cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Patryka Wysmyka, który zmaga się z nawrotem choroby nowotworowej.

Ładuję galerię...

Uczestnicy wydarzenia, bez względu na wiek, chętnie brali udział w licytacjach i hojnie wrzucali pieniądze do puszek. Z kolei na scenie odbywały się występy artystyczne. Nie zabrakło także bogato zastawionych stołów z wigilijnymi potrawami, które przygotowały koła gospodyń wiejskich z Przygłowa, Włodzimierzowa i Nowej Wsi.

 

Najwyższą kwotę zaoferowano podczas licytacji obrazu, który specjalnie z tej okazji namalowała Nina Taraska-Pyzia (2 tysiące złotych), rzeźby anioła, wykonanej przez jednego z lokalnych artystów (820 zł) i srebrnego medalu Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej, zdobytego przez naszych reprezentantów podczas ostatniego mundialu, który odbył się w Polsce i Słowenii. Ten krążek przekazali działacze Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

 

Przez ostatnie dwa lata, z powodu pandemii koronawirusa, wydarzenie odbywało się w formule online.


Zainteresował temat?

4

5


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Taki ktoś ~Taki ktoś (Gość)19.12.2022 21:45

Życzę Patrykowi dużo zdrowia, żeby wykaraskał się z choroby. Dla mieszkańców Przygłowa, Włodzimierzowa i okolicznych miejscowości szacunek za udział i dorzucenie cegiełki w pomocy Patrykowi.

60


ech co z tą Polską ? ~ech co z tą Polską ? (Gość)19.12.2022 09:11

Społeczeństwo jak widać samo ratuje najsłabszych bo rząd wspiera, ale swoich gości. To jest paranoja, aby ciężko pracujące społeczeństwo nie miało na leczenie chorych osób. Około 80 mln zł, kar za zerwany kontrakt na Caracale, około 68,5 mln euro kar za Turów, około 400 mln euro kar za sądownictwo, 70 milionów stracone na wyborach kopertowych, 2 mld 700 mln na TV itd. a na leczenie wielu polskich dzieci brak pieniędzy. Ile dzieci dałoby się wyleczyć za te zmarnowane pieniądze ? To aby Polska jeszcze ? Walczmy o pokój, a nie o wojnę. Wesołych Świąt.

93


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat