Artykuły do tagu: Wigilia z Serca

Wigilia z Serca w Sulejowie [ZDJĘCIA]
Ponad 20 tysięcy złotych zebrano podczas 7. Wigilii z Serca, która w niedzielę odbyła się w Sulejowie. To dwa razy większa kwota niż w ubiegłym roku, a pieniędzy może być jeszcze więcej, ponieważ niektóre licytacje jeszcze się nie zakończyły.
7. Wigilia z Serca. Zebrane zostaną pieniądze na leczenie młodej Julki
Wyjątkowa akcja charytatywna pn. Wigilia z Serca będzie miała już swoją 7. odsłonę. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (03.12) o godz. 16. Dochód z tegorocznej akcji charytatywnej zostanie przekazany na leczenie młodej mieszkanki z Sulejowa – Julii Klińskiej, która walczy z nowotworem.
Wigilia z Serca na rzecz Patryka Wysmyka
Kilkaset osób odwiedziło w sobotnie popołudnie szkołę podstawową we Włodzimierzowie, gdzie odbyła się 6. Wigilia z Serca. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia udało się zebrać ponad 10 tysięcy złotych, a cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Patryka Wysmyka, który zmaga się z nawrotem choroby nowotworowej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat