Wielkie piłkarskie emocje w Piotrkowie. Unia Skierniewice z Pucharem Polski

Czwartek, 27 czerwca 20191
Dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim. W finale rozgrywanym na stadionie Concordii stanęły naprzeciw siebie zespoły Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz Unii Skierniewice.
Wielkie piłkarskie emocje w Piotrkowie. Unia Skierniewice z Pucharem Polski

Przed serią "jedenastek" kibice obejrzeli szalony mecz. Do przerwy Unia prowadziła 2:0 po golach Konrada Kowalczyka i Tomasza Kolusa. W 64 minucie bramkę kontaktową dla lechistów zdobył Piotr Kornacki. Skierniewiczanie jednak nie powiedzieli ostatniego słowa i w 79 minucie po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Macieja Wyszogrodzkiego było 3:1. Lechia również nie zamierzała składać broni i dzięki świetnej końcówce po golach Bartosza Snopczyńskiego (92') i Kamila Kubiaka (95') doprowadziła do remisu. W dogrywce wynik nie uległ zmianie, więc sędzia zarządził przeprowadzenie konkursu rzutów karnych. W piątej serii jedenastek, przy stanie 3:3 pomylił się Kamil Szymczak z Lechii, a chwilę później swoją próbę skutecznie wykonał Damian Warchoł. W rzutach karnych 4:3 wygrała Unia Skierniewice i to ona zagra na szczeblu centralnym Pucharu Polski.

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)27.06.2019 21:51

Piotrków ucz się jak kibicować

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat