"Wielka przygoda małej chmurki" pod bezchmurnym niebem

Wtorek, 04 lipca 20234
Pierwszy wakacyjny teatrzyk dla dzieci już za nami. Pogoda i publiczność dopisały, a aktorzy dali z siebie dużo pozytywnej energii, udzielając jednocześnie pożytecznej lekcji na temat odnawialnych źródeł energii.

Ładuję galerię...

Spektakl "Wielka przygoda małej chmurki" zainaugurował dziś cykl "Wakacyjne teatrzyki" organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Przedstawienie przyciągnęło tłumy. Miejski amfiteatr był wypełniony aż po brzegi dziecięcą publicznością.

 

Edukacyjne przedstawienie przygotowane przez Krakowskie Biuro Promocji Kultury propagowało postawę ekologiczną i w prosty, przystępny sposób uczyło małych widzów, jak należy dbać o naturalne środowisko.

 

Cykl teatrzyków będzie kontynuowany w każdy wtorek wakacji. Za tydzień na deskach piotrkowskiego amfiteatru zaprezentowany zostanie spektakl „Jaś i Małgosia” Ogólnopolskiego Teatru William-Es. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych przedstawienie przeniesione będzie do sali widowiskowej MOK-u przy alei 3-go Maja 12.

 

Wstęp na "Wakacyjne teatrzyki" jest bezpłatny.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Katie ~Katie (Gość)04.07.2023 19:49

Teatrzyk super, aktorzy super, tematyka super, ale warunki w jakich dzieci i rodzice/opiekunowie musieli oglądać przedstawienie to jakiś koszmarrrr... Ludzie w połowie spektaklu opuszczali amfiteatr z powodu lejącego się żaru z nieba... Dzieci ledwo siedziały,dyszały w prażącym słońcu. Władze miasta powinni już dawno pomyśleć o przebudowie piotrkowskiego amfiteatru, np rozkładany dach /zadaszenie jak zwał tak zwał, aby tylko uchronić widzów przed żarem z nieba lub deszczem i zapewnić w pełni zadowolenie z atrakcji! Tam się w taką pogodę wysiedzieć nie da!!! Dzieci nie mogły w pełni cieszyć się atrakcją, których i tak mało w tym mieście.... wszyscy męczyli się, pot lał się z czoła...

20


wow ~wow (Gość)04.07.2023 20:45

obłożenie jak na Zenka

30


Sandrusia ~Sandrusia (Gość)04.07.2023 20:24

A na 11 zdjęciu mnie widać

10


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat