Advertisement

Walka trwa do końca

Wtorek, 28 marca 20230
Co prawda kwestia tytułu mistrzowskiego została już rozstrzygnięta, ale w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej wciąż trwa walka o miejsca 2-5. Do końca rozgrywek jeszcze tylko dwie kolejki.
fot.: Kasia Sianos / OSiR fot.: Kasia Sianos / OSiR

Lider i mistrz w minioną  w sobotę długo męczył się z Fajansiarzami, wygrywając ostatecznie 3:2 po golu Krzysztofa Żerka w ostatnich sekundach, a w niedzielę pozbawił wszelkich złudzeń FCC Environment (7:0). Barwil – Omega jest jedyną niepokonaną drużyną w lidze.


Największą niespodzianką weekendu było zwycięstwo drużyny Walewski Team nad Starówką (3:1). Wynik  bardzo utrudnia tej ostatniej walkę o tytuł wicemistrzowski, którego w tej chwili najbliżej jest Prym – Galeria Wnętrz.


Do samego końca będzie trwała walka o podium. Prym – Galeria Wnętrz ma 55 punktów (do rozegrania jeden mecz) , Ekipa Emik 51, a Starówka i Orlik Bujny po 50, ale te drużyny mają przed sobą po dwa spotkania.


Ciekawie wygląda też rywalizacja o tytuł najskuteczniejszego strzelca. Walczy dwóch zawodników, którzy w weekend znów wykazali się snajperskimi umiejętnościami. To Jacek Tomaszewski (Barwil – Omega) – 32 gole i Adrian Malicki (Orlik Bujny) – 29.


Mecze AHLPN obywają się w piotrkowskiej hali Relax w weekendowe poranki.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat