Advertisement

Trwają poszukiwania zaginionego mieszkańca gm. Łęki Szlacheckie

Policja KMP PiotrkówRegion Środa, 15 września 202174641
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują zaginionego Mirosława Andersa. Ostatni raz widziany był 9 września, kiedy to około godziny 22:00 wyszedł z domu na terenie gminy Łęki Szlacheckie. W poszukiwania włączyła się już służby leśne Nadleśnictwa Piotrków. Z mężczyzną może być utrudniony kontakt słowny.

Zaginiony Mirosław Anders ma 42 lata (ur. 1979 r.) jest mieszkańcem Antonielowa w gminie Łęki Szlacheckie. Z domu wyszedł w czwartek (9 września) około 22:00, a z informacji opublikowanej w mediach społecznościowych Nadleśnictwa Piotrków, że niedługo później był widziany w Tomawie. 

 

Mężczyzna mierzy 190 cm wzrostu  i waży około 120 kg. Włosy ma krótkie i szpakowate. Cechuje się ponadto owalną twarzą, szerokim nosem oraz lekko odstającymi uszami. 

 

Zaginiony był ubrany w: koszulkę typu polo koloru żółtego, kamizelkę odblaskową koloru pomarańczowego, spodnie dresowe koloru granatowego, a na głowie miał czapkę z daszkiem koloru szarego. W dni zaginięcia miał na sobie buty sportowe.

 

Wszystkie osoby mogące pomóc policji w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego  proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Szkolnej 30/38, telefonicznie pod numerem 47 846-94-21, 47 846-13-00 lub alarmowym 112.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_aaa ~go?ć_aaa (Gość)15.09.2021 16:33

Mieszkaniec Antonielowa, nie Antoniowa.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat