Świętowali 20-lecie i zmagali się na murawie

Region Wtorek, 09 sierpnia 20220
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odbył się XIV Turniej Piłki Nożnej o "Puchar Wójta Gminy Gorzkowice". Oficjalnego otwarcia dokonał osobiście wójt Alojzy Włodarczyk, który życzył wszystkim uczestnikom dobrej zabawy, udanych akcji i pięknych goli.

Ładuję galerię...

Była to również okazja do życzeń z okazji 20-lecia działalności zespołu Motoru Bujniczki. Z okazji jubileuszu wójt pogratulował i podziękował przedstawicielom klubu za dotychczasową współpracę oraz działalność, upowszechnianie i promowanie sportu w gminie Gorzkowice.

 

Obecny na turnieju Stanisław Sipa, kierownik delegatury Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim wręczył przy tej okazji złote i srebrne oznaki ŁZPN zasłużonym działaczom z okręgu łódzkiego. Złotą odznakę otrzymał wójt Włodarczyk, srebrną Andrzej Gal i Dariusz Burzyński. Podziękowania za zaangażowanie w pracę na rzecz Ludowego Zespołu Sportowego „MOTOR” Bujniczki otrzymali: Dariusz Burzyński, Wacław Olas, Łukasz Jureńczyk, Sławomir Gal i Tadeusz Szymański.

 

Do udziału w tegorocznym turnieju zgłosiło się siedem drużyn z terenu gminy Gorzkowice. Dopisała pogoda, sportowy nastrój oraz nie zabrakło adrenaliny i pięknych akcji kończących się bramkami. 

 

Ostatecznie najlepsi okazali się:

I miejsce – Krosno

II miejsce – Gorzkowiczki

III miejsce – Krzemieniewice

 

Wyróżnienia:

Najlepszy strzelec- Patryk Sochacki

Najlepszy bramkarz – Krystian Wojtysiak

Nagroda Fair Play- Karolina Hrynczyszyn.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat