Advertisement

Świąteczne spotkanie z rodzinami zastępczymi

Powiat PiotrkowskiRegion Środa, 15 grudnia 20212
Były wspólna zabawa, śpiewanie świątecznych utworów i kolęd, życzenia i prezenty. Dla rodzin zastępczych z terenu powiatu piotrkowskiego, które opiekują się blisko 150. dzieci, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie zorganizowało spotkanie świąteczne.

Dla uczestników zorganizowano warsztaty z przygotowywania kartek świątecznych. Prezenty dla najmłodszych przywiózł św. Mikołaj, a życzenia gościom złożyli starosta powiatu piotrkowskiego Piotr Wojtysiak, wicestarosta Dariusz Magacz i Paweł Giler, dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie.

 

Dzieci z rodzin zastępczych, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, również otrzymają paczki z prezentami, które sobie wymarzyły. To m.in.: zestawy klocków Lego, smartwatche, zestawy plastyczne, kosmetyki i ulubione słodycze.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Teoś ~Teoś (Gość)15.12.2021 09:21

Radni że swoimi podwyżkami z pieniędzy mieszkańców pewnie nie poczuli się żeby wspomóc. Pani Głowacka i jej Janik nie zawitali, czyżby wstyd przed mieszkańcami?

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat