Sukcesy Piotrkowskiej Fundacji Talentów

Czwartek, 09 czerwca 20223
Podopieczne Piotrkowskiej Fundacji Talentów fenomenalnie zaprezentowały się na XVI Międzynarodowym Festiwalu Gimnastyczno-Taneczym o Grand Prix Prezydenta Miasta Gdyni. Główna nagroda wylądowała na koncie piotrkowskiego zespołu Fabryka Cudów I.

Na tegoroczną edycję do Gdyni przyjechały zespoły z całej Polski. Poziom był naprawdę wysoki, wszystkie drużyny zaprezentowały swój największy kunszt akrobatyczny, jednak to zespół Fabryka Cudów I z Piotrkowskiej Fundacji Talentów otrzymał główną nagrodę Grand Prix Prezydenta Miasta Gdyni.

 

Dodatkowo debiutująca na scenie formacja Cyrkonia 4 zajęła I miejsce w kategorii gimnastycznej 10-13 lat, natomiast formacja Fabryka Cudów I zajęła I miejsce w kategorii gimnastycznej 14-25 lat. Duet Hanna Świtała i Julia Mądra zajęły I miejsce w kategorii gimnastycznej 14-25 lat duet.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

może ~może (Gość)09.06.2022 08:49

nareszcie władze Piotrkowa docenią swoje perełki i stosownie uhonorują?

10


obs. ~obs. (Gość)09.06.2022 08:27

gratulacje dla wszystkich wykonawców i ich instruktorów oraz życzenia dalszych sukcesów.

10


Buksiara ~Buksiara (Gość)09.06.2022 08:07

Ja nie mam talentó.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat