Advertisement

Sukcesy Piotrkowskiej Fundacji Talentów

ePiotrkow Czwartek, 09 czerwca 202221513
Podopieczne Piotrkowskiej Fundacji Talentów fenomenalnie zaprezentowały się na XVI Międzynarodowym Festiwalu Gimnastyczno-Taneczym o Grand Prix Prezydenta Miasta Gdyni. Główna nagroda wylądowała na koncie piotrkowskiego zespołu Fabryka Cudów I.

Na tegoroczną edycję do Gdyni przyjechały zespoły z całej Polski. Poziom był naprawdę wysoki, wszystkie drużyny zaprezentowały swój największy kunszt akrobatyczny, jednak to zespół Fabryka Cudów I z Piotrkowskiej Fundacji Talentów otrzymał główną nagrodę Grand Prix Prezydenta Miasta Gdyni.

 

Dodatkowo debiutująca na scenie formacja Cyrkonia 4 zajęła I miejsce w kategorii gimnastycznej 10-13 lat, natomiast formacja Fabryka Cudów I zajęła I miejsce w kategorii gimnastycznej 14-25 lat. Duet Hanna Świtała i Julia Mądra zajęły I miejsce w kategorii gimnastycznej 14-25 lat duet.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

może ~może (Gość)09.06.2022 08:49

nareszcie władze Piotrkowa docenią swoje perełki i stosownie uhonorują?

10


obs. ~obs. (Gość)09.06.2022 08:27

gratulacje dla wszystkich wykonawców i ich instruktorów oraz życzenia dalszych sukcesów.

10


Buksiara ~Buksiara (Gość)09.06.2022 08:07

Ja nie mam talentó.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat