Advertisement

Spotkanie wigilijne w Moszczenicy [ZDJĘCIA]

Region Środa, 21 grudnia 20224
Wspólna modlitwa, kolędowanie, składanie życzeń, ale i drobne upominki - tak wyglądało wigilijne spotkanie mieszkańców gminy Moszczenica. W bożonarodzeniowej atmosferze mieszkańcy spotkali się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.

Ładuję galerię...

Po pandemicznej przerwie mieszkańcy Moszczenicy znów spotkali się na gminnej wigilii. Spotkanie odbyło się tydzień przed świętami i było znakomitą okazją do spotkania w bożonarodzeniowej atmosferze z sąsiadami i znajomymi. 

 

Mieszkańcom życzenia składali m.in. starosta Piotr Wojtysiak, wicestarosta Dariusz Magacz, wójt Marceli Piekarek, radni z przewodniczącą Małgorzatą Domańską na czele, przedstawiciele gminnych instytucji oraz księża z parafii pw.  Podwyższenia Świętego Krzyża w Moszczenicy.

 

- W ten wyjątkowy czas życzymy wszystkim mieszkańcom gminy, aby spełniły się Państwu najskrytsze marzenia, aby każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego. Bądźmy dla siebie bardziej serdeczni, patrzmy na to co dobre, a nie na to co nas dzieli. Życzymy państwu zdrowia, miłości i radości - mówił do zebranych Marceli Piekarek.

 

Podczas świątecznego spotkania nie mogło zabraknąć wspólnego kolędowania, a zaprosił do niego zespół Jacy Tacy Moszczeniacy. O część artystyczną zadbał radny Zdzisław Sitek, który przeczytał swoje wiersze napisane specjalnie na tę okoliczność. 

 

Były także upominkowe choinki przekazane przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, OT Nadpilicznych Parków Krajobrazowych. 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Elka z Czarnocina ~Elka z Czarnocina (Gość)22.12.2022 05:13

Coś puste te stoły

10


Nauczyciel z 12stki ~Nauczyciel z 12stki (Gość)21.12.2022 21:55

Wódeczka była na stołach ?

12


Lesio ~Lesio (Gość)21.12.2022 16:40

Ale pan starosta imprezuje, waga rośnie.

31


pokój ludziom ~pokój ludziom (Gość)21.12.2022 12:18

Jak wielką siłę pojednania i miłości ma ten mały, biały opłatek..., oby ta cudowna moc jego symboliki pozostawała z nami nie tylko z okazji bożonarodzeniowych świąt.

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat