Spędź czas na sportowo. Gorzkowice zapraszają!

Region Wtorek, 19 września 20230
To będzie sobota pełna emocji sportowych. W najbliższą sobotę (23.09) na "Orliku" w Gorzkowicach będzie można wziąć udział w sportowej rywalizacji lub dopingować zawodników, którzy się na to zdecydują.

"Integracja Seniorów przez Sport i Zabawę" to propozycja, która ma łączyć i integrować starszych mieszkańców naszego regionu. W powiecie piotrkowskim mieszka wiele osób w wieku 60+. Wiele z nich jest zainteresowanych różnymi formami rekreacji. W programie: konkurencje sportowe i rekreacyjne oraz występy artystyczne i poczęstunek. Zwycięzcy konkurencji otrzymają okolicznościowe medale oraz drobne upominki. Wydarzenie rozpocznie się o 10.00.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat