Smolasty zrehabilituje się piotrkowianom?

Piątek, 07 lipca 202338
Jedną z tegorocznych gwiazd Dni Piotrkowa miał być Smolasty. Jak tłumaczył popularny artysta młodego pokolenia ze względu na problemy żołądkowe, został zmuszony do odwołania koncertu tuż przed jego rozpoczęciem. Rozczarowanie tłumnie zgromadzonych fanów było ogromne. Artysta jednak pragnie zrehabilitować się piotrkowianom za czerwcową wpadkę.
fot.: FB Smolasty fot.: FB Smolasty

Przypominamy, że Smolasty w rozmowie telefonicznej na scenie z dyrektor MOK-u w Piotrkowie Elżbietą Jarszak poinformował fanów o powodach odwołania koncertu. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

 
W ostatnich dniach Smolasty za pośrednictwem Instagrama przekazał wiadomość, że koncert z jego udziałem miałby odbyć się 1 września w Piotrkowie.

Jak pamiętacie, w ostatniej chwili odwołałem koncert. Chciałem się wam elegancko zrehabilitować, więc udało nam się dogadać z organizatorami na koncert, który prawdopodobnie odbędzie się 1 września – informuje Smolasty za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Dogadamy to na takich warunkach, żeby mogła to być więcej niż godzina show, tak, że będziecie mieli mnie dosyć. Wezmę ze sobą prezenty w ramach rekompensaty tego zamieszania – dodaje artysta.

Entuzjastycznej wiadomości Smolastego nie potwierdzają organizatorzy tegorocznych Dni Miasta. Rozmowy z menadżmentem artysty trwają. Jednak do tej pory nie ustalono szczegółów.

Na ten moment nie mogę powiedzieć dokładnie, czy koncert Smolastego w Piotrkowie dojdzie do skutku. Wokalista bardzo chciałby wystąpić w naszym mieście. Jak mówi jego menadżer, Smolasty pragnie się zrehabilitować fanom za koncert, który był planowany w czasie Dni Piotrkowa. Wówczas, z przyczyn niezależnych od nas, wokalista nie wyszedł na scenę – informuje Elżbieta Jarszak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. - Rozmowy trwają. Jeśli w tej kwestii coś się zmieni, będziemy informować, ale obecnie nie ma podpisanych żadnych umów – dodaje dyrektor MOK-u w Piotrkowie.

Jak możemy przeczytać, obie strony przedstawiają odmienne zdania co do potwierdzonej daty koncertu. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na dalszy rozwój tej sytuacji.

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

18


Komentarze (38)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Irytacja ~Irytacja (Gość)08.07.2023 13:10

Każe wziął a nie wystąpił

31


kicha ~kicha (Gość)10.07.2023 09:34

myśle ż emiasto miało kichowatą umowe podpisana i nic mu nei mogą zrobić. On chce sie zrechabilitować ale miasto sceny nie chce wystawic i pewnie si eprzepychają kto zapłąci za scene . hahaha.

10


?.. ~?.. (Gość)08.07.2023 09:37

Jak czytam te komentarze to aż się słabo robi, nie wierze że wy jesteście tacy idealni , zdarzyło się i inna gwiazda by was olała l, a za to on umiał się sam wytłumaczyć, przeprosić i chce się zrehabilitować, obserwuje go od kilku lat i wiem jaki ma szacunek dla swoich fanów byłam na jego koncercie nie raz. Zaraz będzie gadane że miał zapłacone, ma tyle pieniędzy że jak by odwołał to kasy by mu nie brakło

23


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)08.07.2023 21:47

A jaką mamy pewność że nie odwoła?

10


ooooooowidac niedouc ~ooooooowidac niedouc (Gość)09.07.2023 08:51

a kto to jest

20


Męczą go? ~Męczą go? (Gość)08.07.2023 23:20

Nie uważam tych jęków za muzykę.

50


Ciepły ~Ciepły (Gość)08.07.2023 21:27

Super umięśnione ciacho

13


go?ć_fanka ~go?ć_fanka (Gość)08.07.2023 18:40

Już tak kołują że nie wiem czy będzie czy nie?

12


goœć_tomek ~goœć_tomek (Gość)08.07.2023 13:59

no to przyjedzie, czy nie?

22


Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)07.07.2023 13:01

Jakie rozmowy? Za niewywiązanie się z umowy powinien zagrać za darmo.

81


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat