Artykuły do tagu: Smolasty

Smolasty przyciągnął tłumy
Mnóstwo mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego oraz całego regionu przybyło w niedzielę (29.10.2023) wieczorem do Amfiteatru Miejskiego. To oczywiście za sprawą koncertu Smolastego, który pierwotnie miał się odbyć na początku czerwca przy okazji Dni Miasta. Wówczas artysta nie wystąpił w związku z problemami żołądkowymi. Zapowiedział jednak, że wróci do Piotrkowa i dotrzymał danego fanom słowa.
Smolasty wystąpi w Piotrkowie
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Smolastego. Gwiazda młodego pokolenia wystąpi już w najbliższą niedzielę (29.10) o 19:00 w piotrkowskim amfiteatrze miejskim.
Smolasty zrehabilituje się piotrkowianom?
Jedną z tegorocznych gwiazd Dni Piotrkowa miał być Smolasty. Jak tłumaczył popularny artysta młodego pokolenia ze względu na problemy żołądkowe, został zmuszony do odwołania koncertu tuż przed jego rozpoczęciem. Rozczarowanie tłumnie zgromadzonych fanów było ogromne. Artysta jednak pragnie zrehabilitować się piotrkowianom za czerwcową wpadkę.
W weekend bawimy się w Piotrkowie!
Wielkimi krokami zbliżają się Dni Piotrkowa Trybunalskiego 2023. Gwiazdami tegorocznego święta miasta będą: Kult, Smolasty oraz Elektryczne Gitary. W programie wydarzenia są także inne atrakcje, które zapewne przyciągną na plac Kościuszki całe rodziny.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat