Sala widowiskowa z nowym wyposażeniem

Region Piątek, 01 marca 20240
Już w najbliższych dniach w gminie Czarnocin rozpoczną się prace, których efektem ma być możliwość spotykania się mieszkańców w profesjonalnie wyposażonej sali widowiskowej. Na początek w sali znajdującej się w Ekosferze, zamontowane będzie wyposażenie akustyczne.
grafika: UG w Czarnocinie grafika: UG w Czarnocinie

Obecnie trwa procedura przetargowa, dzięki której zostanie wybrany wykonawca. Ten, który złoży najkorzystniejszą ofertę, przystąpi do wykonania zadania. Urzędnikom zależy na szybkim podpisaniu umowy, aby już na początku marca rozpoczęły się prace w sali widowiskowej.

 

W ramach realizacji zadania zamontowane zostaną specjalistyczne panele z wełny niepylącej oraz filcu akustycznego. Dodatkowo wykonawca zgodnie z postępowaniem zamontuje dyfuzor dźwięku oraz absorber z dyfuzorem.

Wszystkie te działania będą pierwszym krokiem, pozwalającym w pełni profesjonalnie zagospodarować salę, aby organizować tam szereg imprez kulturalnych, integracyjnych, projekcji filmowych przeznaczonych dla lokalnej społeczności. Pierwszą z nich będzie tradycyjnie już organizowany w gminie Czarnocin Koszyczek Wielkanocny, który w tym roku odbędzie się 17 marca  - wyjaśniają urzędnicy.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat