Advertisement

Roboty drogowe na DK 91. Kierowcy, bądźcie ostrożni!

ePiotrkowRegion Piątek, 22 maja 20205
Od 22 maja do końca miesiąca prowadzone będą roboty drogowe polegające na układaniu warstwy ścieralnej na DK nr 91 na odcinku od Niechcic w kierunku Kamieńska (8,8 km).
Roboty drogowe na DK 91. Kierowcy, bądźcie ostrożni!

Sygnalizacja świetlna w Niechcicach zostanie tymczasowo wyłączona (żółte pulsujące światło). - Wszystkich użytkowników drogi i pieszych prosimy o szczególne zachowanie ostrożności! - apeluje wójt gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk. 

 

 

 

 

(źródło: rozprza.pl) 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.05.2020 10:37

Remonty remontami ale dlaczego auta,które chcą omijać korek jadą po osiedlu koło szkoły i kurzą,o szybkościach jakimi jadą nie wspomne.To samo dotyczy skrutu w kierunku Giesek.

21


gość ~gość (Gość)22.05.2020 11:48

Kiedy wójt zacznie dbać o bezpieczeństwo naszej gminy? Już jeden śmiertelny wypadek był. Ile jeszcze ludzi ma zginąć aby odpowiednie władze wprowadziły ograniczenia w ruchu dla tirów na dk 91? Wczoraj od godziny 15.40 do 16.20 (czas jazdy z Rozprzy do Niechcic) można było zaliczyć podoba 120 tirów jadących od strony Kamińska. A jadąc od strony Piotrkowa korek sięgał Rozprzy. Panie co Pan z tym zrobi? Jakie kroki zamierza pan podjąć

36


edolek ~edolek (Gość)22.05.2020 13:47

Nie od 22 maja !!! Wczoraj , 21 maja już robili !!! KoRRRRRRRRRRRRRRRRek!!!!!!!!!!
Nikt nie uprzedził.

60


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat