artykuł sponsorowany

Przedszkole Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich – tutaj każde dziecko jest wyjątkowe

Poniedziałek, 26 czerwca 2023
Przedszkole Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Piotrkowie obecnie prowadzi nabór dzieci na nowy rok szkolny. Oferta edukacyjna przedszkola należy do wyjątkowych, bo tutaj każde dziecko jest wyjątkowe i zasługujące na indywidualny rozwój talentów i możliwości oraz wsparcie w rozwiązywaniu trudności. Czesne wynosi 150 zł, a dla dzieci 6-letnich z klasy "0" tylko 50 zł. Dla rodzeństw przewidziano zniżki. Ponadto przedszkole otwarte jest cały rok - także w ferie i wakacje.

Ładuję galerię...

Marzysz o miłej i przyjaznej atmosferze dla twojego dziecka? Zapisz je do nas! Do Przedszkola Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Piotrkowie przy ulicy Dmowskiego 32. Nasze przedszkole otwarte jest cały rok. Pracujemy od godz. 6.30 do 16.30, również w okresie ferii zimowych i wakacji.


Od września 2022 roku mamy patrona. Podczas uroczystości w kościele Najświętszego Serca Jezusowego nadano Przedszkolu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich imię „Świętej Rodziny”.

 

Organizujemy wiele wydarzeń integracyjnych. Odbywają się różne pikniki, w których szczególne miejsce dla naszej placówki stanowi Dzień Rodziny. Dzieci wraz ze swoimi rodzinami świętują i bawią się. Przedszkolaki tworzą przedstawienia, aby móc zaprezentować końcowy efekt przygotowań swoim bliskim.


Natomiast każdego roku żegnamy naszą najstarszą grupę przedszkolaków uroczystym apelem, podczas którego dzieci tańczą Poloneza, co jest już tradycją naszego Przedszkola SPSK. Towarzyszy temu wspaniała atmosfera, pełna wzruszeń i podziękowań za wspólne spędzone lata.


Nasza oferta jest wyjątkowa. Od września dla najstarszych grup dzieci dostępne będą zajęcia z ROBOTYKI, SZACHÓW oraz NAUKI GRY NA PIANINIE. Należymy także do ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej – PRZEDSZKOLIADA.


Uczestniczenie w tych zajęciach przynosi wymierne korzyści m.in. przedszkolaki z naszej placówki zostali wyróżnieni w grze w szachy na poziomie powiatowym oraz wojewódzkim.


Poza tym nasza oferta zajęć obejmuje:


warsztaty rękodzielnicze;
zajęcia kulinarne;
naukę języka angielskiego;
zajęcia rytmiczne, muzyczne, plastyczne, gimnastyczne;
udział w teatrzykach organizowanych na terenie przedszkola;
udział w koncertach filharmonii oraz w spotkaniach z zaproszonymi gośćmi (m.in. leśniczym, górnikiem, policjantem, pracownikami zoo);
BOOKCROSSING (wymiana książek);
wyjazdy kulturalne i edukacyjne.

 

Czesne wynosi tylko 150 zł, a dla dzieci 6-letnich z klasy „0” czesne to tylko 50 zł. W tej opłacie gwarantowane są także zajęcia dodatkowe i specjalistyczne (bezpłatne). Obowiązują także zniżki dla rodzeństw.


Dbamy o wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój dzieci, także z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zajęcia specjalistyczne:


logopedyczne;
rewalidacyjne;
korekcyjno-kompensacyjne;
konsultacje z psychologiem.


Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, dbającą o wszechstronny rozwój dzieci z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy dzieci na nowy plac zabaw!


Kontakt z Przedszkolem SPSK codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00:


telefon do sekretariatu 44 646 17 52, kom. 504-273-627

dyrektor kom. 508-681-929  

osobiście w budynku przedszkola: Piotrków Trybunalski 97-300 ul. Dmowskiego 32,


Zapraszamy!

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

9


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat