Advertisement
artykuł sponsorowany

Premiera komedii o krnąbrnym psie Lulu

Czwartek, 24 lutego 2022
Lulu, to niesamowicie niepokorny pies. Jest krnąbrna i niesforna, co wcale nie ułatwia zadania jej nowemu i przypadkowemu opiekunowi. To nowa komedia, jaką proponuje piotrkowskie kino Helios. W repertuarze mamy też nowy polski film "Mój dług" opowiadający o przedsiębiorcy prześladowanym przez bezwzględnego bandytę. A co jeszcze warto obejrzeć?
fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Wspomniany już film o krnąbrnej Lulu to "Pies", komedia producentów takich hitów "Magic Mike", "Magic Mike XXL", "Świat w płomieniach", "22 Jump Street", "Ocean’s 13" czy "Na skraju jutra". To pełna humoru i wzruszeń historia przyjaźni między żołnierzem po przejściach i psem z przeszłością na miarę niezapomnianych "Nietykalnych" i "Green Booka".


Komedia o byłym żołnierzu, który przemierza kalifornijskie wybrzeże, by dostarczyć krnąbrnego psa na pogrzeb jego zmarłego pana. W roli głównej zobaczymy Channinga Tatuma, który jednocześnie debiutuje w roli reżysera.

 

 

"Mój dług" to film w reżyserii Denisa Delicia i Bogusława Joba, a grają w nim m.in. Bartosz Sak, Piotr Stramowski i Olga Bołądź. To ponownie przedstawiona historia, którą na ekran pierwotnie przeniósł w 1999 roku Krzysztof Krauze, a jego filmowa historia opierała się o doświadczenia Sławomira Sikory.

 

Tym razem obejrzymy film, w którym młody przedsiębiorca Sławomir Sikora prześladowany przez bezwzględnego bandytę dopuszcza się morderstwa w obronie swoich najbliższych. Skazany na 25 lat więzienia trafia za kraty, gdzie musi walczyć o przetrwanie w środowisku recydywistów skazanych za najcięższe zbrodnie. Pozbawiony nadziei na sprawiedliwość, odizolowany od tych, których kocha, musi znaleźć w sobie siłę, by przeżyć i pozostać sobą. Każdy dzień tutaj jest walką o zachowanie godności i człowieczeństwa. Jest grą o życie, toczącą się według wyjątkowo brutalnych reguł. Sikora podejmuje tę walkę i nie daje się złamać. Uczy się zyskiwać sojuszników i przyjaciół, zdobywać szacunek i lawirować pomiędzy więziennymi subkulturami. Dzięki przyjaźni ze skazanym za zabójstwo uciekinierem z Legii Cudzoziemskiej oraz pomocy działaczki na rzecz praw człowieka, Sikorze udaje się uwierzyć, że jeszcze nie wszystko jest dla niego stracone. Ale kluczowe decyzje zapadają daleko za murami…

 

 

Poza tym całą rodziną można się wybrać na "Potworną rodzinkę 2". To animowana komedia. Po ostatnich przygodach rodzina Wishbone’ów wróciła do normalnego życia pełnego mniejszych i większych kłopotów. Mały Max jako najniższy w klasie znów musi znosić żarty kolegów, a nastoletnia Fay nie może się pogodzić z faktem, że jej koleżanki są bardziej utalentowane. Tata znów tonie w morzu zawodowej nudy, a mama próbuje wykrzesać iskierkę ciepła, by rozpalić ogień domowego ogniska. Mimo to Wishbone’ów nie może zabraknąć na ślubie ich ukochanej Baby Jagi z upiornie uroczym Renfieldem. Niestety uroczystość zakłóci wtargnięcie Mili Starr Łowczyni Potworów, która sprzed samego ołtarza porwie wystrojoną Babę Jagę. W tej sytuacji rodzinka znów musi stać się potworna! Max wilkołak, Fay mumia, mama wampirka i tata Frankenstein wraz z triem nieodłącznych nietoperzy gotowi są stawić czoła nie tylko Mili Starr, ale całej jej przerażająco idealnej rodzinie, która najwyraźniej ma coś do potworów. Poszukując kryjówki Idealnych, nasi Potworni spotkają takich celebrytów potwornego świata jak Yeti, potwór z Loch Ness, a nawet sam King Konga! Wkrótce wszyscy odkryją, że nikt nie jest do końca idealny, ani całkiem potworny!

 

 

W kinie familijnym zobaczymy także film "Uncharted". To film zrealizowany na podstawie jednej z najlepiej sprzedających się i najbardziej cenionych serii gier wideo wszech czasów. W rolach głównych zobaczymy Toma Hollanda ("Spider-Man: Daleko od domu") jako Nathana Drake’a i Marka Wahlberga jako „Sully” Sullivana. Uncharted przedstawi widzom, w jaki sposób Nathan Drake stał się poszukiwaczem skarbów, odkrywając jedną z największych tajemnic.

 

 

A co jeszcze czeka na nas w kinie Helios? Przedstawia to poniższy repertuar na najbliższy tydzień.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat