Advertisement

Artykuły do tagu: premiera

"Pocztówka z Piotrkowa" to najnowszy film poświęcony naszemu miastu. Powstawał przez kilka ostatnich miesięcy, a efekt finalny po raz pierwszy będzie można zobaczyć już w najbliższy poniedziałek (12.12.2022).
Mikołajkowe seanse na dużym ekranie
Początek grudnia już niedługo. Warto więc sprawdzić co z okazji "Mikołajek" planuje piotrkowskie kino Helios, a propozycji jest tym razem pod dostatkiem. Coś dla siebie znajdą także starsi widzowie. Zapraszamy na przegląd premier na najbliższy tydzień.
Książka na weekend - nowości wydawnicze pełne wrażeń
Kryminał i thriller nadal pozostają ulubionymi gatunkami literackimi polskich czytelników. Dlatego na najbliższe dni polecamy zestaw zawierający mnóstwo zagadek, zwrotów akcji i emocji. Dzięki nim ciężko będzie oderwać się od lektury.
Świąteczny klimat w kinie Helios
Niewątpliwie święta już blisko. Świadczą o tym nie tylko powolne przygotowania, ale też kinowy repertuar. Świąt nie zabraknie także w kinie Helios. W taki klimat wprowadzi nas jedna z szykowanych premier. Spójrzmy więc co nowego na dużym ekranie.
Co nowego na dużym ekranie w Piotrkowie
Najbliższe dni to kolejna uczta dla kinomaniaków i miłośników dobrego filmu. Na ekrany piotrkowskiego kina Helios wchodzi kilka ciekawych nowości. Zapraszamy na przegląd premier tygodnia.
Czarna Pantera powraca do kin
Fani produkcji Marvela długo oczekiwali na kontynuację przygód Czarnej Pantery. Film ten można będzie obejrzeć w Piotrkowie przedpremierowo, a pokaz zaplanowano na czwartek, 10 listopada. Ale to nie jedyna nowość, bo na dużym ekranie zapowiada się o wiele więcej filmowych nowości. Zapraszamy na ich przegląd.
Książka na weekend - wciągające thrillery psychologiczne
Na ten weekend proponujemy dwa mocne thrillery psychologiczne. Jeden z nich opowiada o przemocy domowej i tego do czego może prowadzić skrywana rodzinna tajemnica. Ciężko się od tej lektury oderwać, dlatego proponujemy od razu dwie. Choć i trzecia propozycja opowiada o silnej kobiecie, a znajdziecie w niej także wątki dotyczące historii medycyny. Zaciekawieni? Zapraszamy po szczegóły...
Halloweenowe szaleństwo na dużym ekranie
Niewątpliwie dynie, kościotrupy i atmosfera Halloween da się wyczuć w piotrkowskim kinie "Helios". To za sprawą produkcji, jakie przygotowano na najbliższe dni. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami repertuaru.
Książka na weekend – nowa powieść twórcy Pokolenia Ikea
Polecaliśmy już wiele powieści obyczajowych, ale tym razem proponujemy książkę do bólu wręcz prawdziwą. Bo opowiada o ludzkich wadach i słabościach. To powieść Piotra C., twórcy bloga Pokolenie Ikea. Zestaw uzupełnia jeszcze najnowszy kryminał Hanny Greń i powieść obyczajowa adresowana głównie do pań.
Nowe polskie komedie już w kinach
Na duże ekrany trafią w najbliższych dniach nowe produkcje filmowe. Wśród nich całkiem sporo polskich produkcji. Z doborową obsadą, co trzeba podkreślić. Na co w takim razie warto się wybrać do kina? Zapraszamy na przegląd kinowych nowości w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat