Artykuły do tagu: premiera

Helios zaprasza na nowości filmowe
Kinomani mogą szykować się na moc atrakcyjnych nowości filmowych. Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na przedpremierowy seans pełnego akcji filmu "Civil War". Fani historii w dramacie wojennym "Czerwone Maki" będą mogli wraz z głównym bohaterem przeżyć jedną z najsłynniejszych bitew II Wojny Światowej. Znajdzie się również coś dla miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, premiery filmu "Omen: Początek" i "Pogromcy duchów: Imperium lodu" zmrożą krew w niejednych żyłach. Z trudami życia w nieswoim ciele, będzie można się zapoznać w filmie "Kobieta z...". Całe rodziny mogą zaś bawić się na filmie "Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka".
Nowości w kinie Helios na święta
Klasyki kina w kolejnych odsłonach, premiery nowości filmowych czekają kinomanów w piotrkowskim kinie Helios. Przedpremiera "Pogromcy duchów: Imperium Lodu" zmrozi krew w żyłach fanów przygód ekipy z nowojorskiej remizy strażackiej. Premiera "Godzilla i Kong: Nowe imperium" zabierze nas w świat tajemnic Wyspy Czaszki i zamieszkujących ich potworów. O trudach życia w nieswoim ciele, będzie można zobaczyć w filmie "Kobieta z..." w ramach Kina Konesera.
Helios zaprasza na moc filmowych atrakcji
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim poleca się na najbliższe dni. Zapowiada się czas, który na pewno będzie można przyjemnie spędzić w gronie rodzinnym, bo szykuje się przedpremiera filmu "Za duży na bajki 2" oraz premiera "Kung Fu Panda 4". To jednak nie wszystko. Premierowo można obejrzeć też produkcję historyczną "Biała odwaga".
Kolejne nowości na dużym ekranie
Animacje i inne atrakcje, kolejny tydzień, to także kolejne emocje w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Wśród premier znajdziemy propozycje dla najmłodszych i film religijny, a także produkcję science-fiction. Ciekawi szczegółów? Zapraszamy do lektury.
Globalna premiera: „Putin” - anglojęzyczny film fabularny, który wstrząśnie światem
Patryk Vega - jeden z najbardziej znanych reżyserów polskiego kina - wystawił w podkijowskiej Borodziance ekran, na którym wyświetlił fragmenty biograficznego filmu uderzającego we Władimira Putina. Transmisję tego wydarzenia oglądali ukraińscy widzowie, doznając skrajnych emocji.
Daj się porwać hitom Heliosa!
"Akademia Pana Kleksa" oraz "Wyfrunięci" to premiery, które w najbliższych dniach będzie można wciąż oglądać na ekranach kina Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Poza tym są też propozycje m.in. dla miłośników fantasy czy kina grozy.
Najnowsza odsłona serii "Igrzyska śmierci" wkracza do kin. Jej tytuł to: "Ballada ptaków i węży". Główne role zagrają Rachel Zegler oraz Tom Blyth. Poza tym w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim będziecie mogli również w najbliższych dniach premierowo obejrzeć familijną produkcję "Życzenie". Co jeszcze?
Piotrkowianie przygotowali
Uczestnicy zajęć w piotrkowskim Miejskim Ośrodku Kultury przygotowali etiudę teatralną pt. Niech się dzieje wola nieba, czyli "ZEMSTA" w Piotrkowie Trybunalskim. Jej premiera odbędzie się w 14 listopada, czyli w Ogólnopolski Dzień Seniora. Początek o godz. 17.00, w sali widowiskowej MOK, przy al. 3 Maja 12. Wstęp za okazaniem zaproszeń.
Książka na weekend – powieść detektywistyczna dla najmłodszych
Na coraz chłodniejsze wieczory polecamy coś dla każdego pokolenia. Najmłodsi znajdą w proponowanym dziś zestawie powieść detektywistyczną, starszym czytelnikom polecamy powieść osadzoną w realiach II wojny światowej, a zestaw uzupełniamy książką pełną ciekawostek o fobiach i maniach. Ale po kolei...
Książka na weekend – co złego może się stać, gdy z nieba leje się żar?
Tradycyjnie już proponujemy trzy ciekawe pozycje książkowe, po które warto sięgnąć w wolnej chwili. Tym razem coś dla siebie znajdą i miłośnicy kryminału, ale też powieści obyczajowej oraz poradników. Jak zawsze, proponujemy gorące nowości wydawnicze.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat