Advertisement

Policjanci i strażacy wsparli Dom Dziecka

Policja KMP PiotrkówRegion Środa, 08 grudnia 20215
Piotrkowscy policjanci wspólnie z ochotnikami ze straży pożarnej w Rozprzy i Młodzieżową Drużyną Pożarniczą w Rozprzy zorganizowali wspólną zbiórkę darów dla dzieci z Domu Małego Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim.

Ładuję galerię...

Podczas świątecznej zbiórki zebrano produkty żywnościowe, kosmetyczne i higieniczne oraz gry i zabawki dla najmłodszych. 6 grudnia pomocnicy Mikołaja odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Wszystkie zebrane dary zostały przekazane pani dyrektor, a dzieci otrzymały słodkości i owoce. Największym podziękowaniem za świąteczną zbiórkę był uśmiech na maleńkich twarzach. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się do wspólnej akcji - mówi st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Świąteczna zbiórka trwała od 29 listopada do 4 grudnia 2021 roku. Organizatorami akcji byli policjanci piotrkowskiej jednostki, policjanci z Komisariatu Policji w Gorzkowicach, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozprzy oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Rozprzy. W akcję zaangażował się również radny sejmiku województwa łódzkiego Paweł Kowalczyk oraz radna gminy Niechcice Jolanta Krupa wraz z druhnami KDP Niechcice.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Twojstsryalejary ~Twojstsryalejary (Gość)09.12.2021 07:43

Raczej policjantki a nie policjanci, nie widzę takiego na zdjęciu.

10


sdfsdf ~sdfsdf (Gość)08.12.2021 13:57

Najlepszym wsparciem będzie odejście od karania ludzi za prowadzenie działalności w pandemii. Gdyby Polska rosła w siłę to nie musielibyście robić zbiórek.

40


goœć_  ~goœć_ (Gość)08.12.2021 08:02

Polityczna propaganda. Chyba wybory idą :)

70


też ~też (Gość)08.12.2021 07:54

Rada Osiedla Szczekanica też robią zbiórkę dla dzieci z Domu Dziecka. Tylko że oni zbierają rękawiczki, skarpetki, czapki, szaliki, itp.

51


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat