Advertisement

Piotrkowianka podsumowała rok sukcesem

ePiotrkow Niedziela, 13 grudnia 202041283
Julia Kabzińska zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski w Boksie. Zawody dla młodzików i młodziczek zorganizowano w Sokółce, a trzecie miejsce w kraju było podsumowaniem dobrego roku, jaki ma za sobą 17-letnia piotrkowianka.

Ładuję galerię...

By osiągnąć sukces w ostatnich w tym roku starciach, Julia Kabzińska musiała poradzić sobie z silną konkurencją. - W Mistrzostwach Polski uczestniczyło w sumie 270 zawodników. W mojej kategorii miałam sześć przeciwniczek. Tym razem - choć było to możliwe - nie spotkałam się z Alexas Kubicki, aktualną Mistrzynią Europy, która także walczy w kategorii 50 kg - mówi fighterka z Piotrkowa. Po ostatnim sukcesie przyszedł czas na odpoczynek, choć aktywny. - Mam teraz teoretycznie okres roztrenowania, ale mimo to chcę ciężko pracować by jak najlepiej przygotować się na przyszłoroczne obozy i starty - mówi Julia Kabzińska.

 

Rok 2020 był udany dla piotrkowianki, o czym świadczą osiągnięcia, jakich dokonała w tym czasie. Wśród nich znalazły się między innymi:

  • Powołanie do kadry Polski juniorek
  • Występ na zawodowej gali Boxing Night u Mariusza Wacha
  • Brązowy medal Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Boksie Kobiet
  • Złoty medal Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Mastersów w Kickboxingu Kick Light

Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_madziula ~gość_madziula (Gość)13.12.2020 22:11

Wielkie gratulacje Jula

00


gość_iza ~gość_iza (Gość)13.12.2020 19:22

Brawo Julka

00


zigi ~zigi (Gość)13.12.2020 19:06

Wielkie gratulacje Julka !! :)

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat