Reklama

Piotrcovia przegrała w Lublinie

ePiotrkow Sobota, 14 maja 20229557
Piłkarki ręczne Piotrcovii nie sprawiły niespodzianki jaką byłoby odebranie punktów wielokrotnemu mistrzowi Polski z Lublina. Podopieczne Krzysztofa Przybylskiego w ostatnim w tym sezonie pojedynku wyjazdowym przegrały w hali Globus z MKS FunFloor Perłą 27:34 (14:17).
Fot. MKS Piotrcovia

Tylko zwycięstwo przedłużało szanse lublinianek na kolejny tytuł mistrzyń Polski. Nic więc dziwnego, że zespół Moniki Marzec i Piotra Dropka grał od pierwszej minuty mocno skoncentrowany.

Piotrcovia również rozgrywała niezłe zawody i do 45 minuty sprawa końcowego wyniku była otwarta. Dopiero w ostatnim kwadransie gospodynie wypracowały sobie na tyle bezpieczną przewagę, że mogły spokojnie kontrolować mecz. Najskuteczniejszą zawodniczką piotrkowskiego zespołu była Patrycja Królikowska. Skrzydłowa sześciokrotnie pokonała bramkarki rywala.

 

MKS Funfloor Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 34:27 (17:14)

 

MKS: Wdowiak, Gawlik - Portasińska 8, Anastacio 6, Roszak 5, Pietras 3, Szynkaruk 3/2, Więckowska 2, Achruk 2, Szarawaga 1, Tatar 1, Płomińska 1, Szczepaniak 1, Byzdra 1
Karne: 2/3
Kary: 8 min. (Roszak - 4 min., Więckowska i Achruk - po 2 min.)

Piotrcovia: Sarnecka, Opelt - Królikowska 6, Oreszczuk 5, Jureńczyk 3, Świerczek 2, Grobelna 2, Stanisławczyk 2, Drażyk 2/1, Sobecka 2, Klonowska 1, Jaszczuk 1, Majsak 1
Karne: 1/4
Kary: 2 min. (Jureńczyk)


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic ~kibic (Gość)15.05.2022 16:59

Stypendia tylko dla własnych wychowanek -5/6 zawodniczek które muszą po prostu być w zespole- oraz tych które są ze stażem minimum 5 lat. Nie ma zespołów juniorek z sukcesami również nie ma dotacji. Chore niespełnione ambicje prezesów i ich doradców , szumne zapowiedzi o sukcesach których brak winny być realizowane na własny rachunek bez miejskich pieniędzy. Dotyczy to obu zespołów ekstraklasy piłki ręcznej. To zadanie dla miejskich urzędników.

22


O.Y. ~O.Y. (Gość)15.05.2022 11:34

Za takie reprezentowanie miasta odebrać stypendia.Nie dawać miejskich dotacji bo nie ma na meczach widzów (40 - 60 os.) oglądających to pseudo widowiska. Dawniej na treningach było więcej kibiców niż w tym sezonie na meczu.

32


fanfatal ~fanfatal (Gość)15.05.2022 06:37

No Jarosław i Elbląg się zbroją grubo zobaczymy kto do nas dołączy.Ta pepiczka to jest słaba mam nadzieję ,że będą jakieś ciekawe transfery.Bo inaczej to za rok to o 6-te będzie walka.

42


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat