Reklama

Piotrcovia przegrała w Koszalinie

MKS Piotrcovia Niedziela, 31 stycznia 2021264927
To niestety nie był udany wyjazd do Koszalina. Piotrcovia wyraźnie przegrała pojedynek 13. Serii PGNiG Superligi z miejscowymi Młynami Stoisław i nie wykorzystała szansy powrotu na trzecie miejsce w tabeli. Mało tego - ma już tylko trzy punkty przewagi nad sobotnim rywalem. O przegranej zdecydowała słaba skuteczność.

Gospodynie rozpoczęły od prowadzenia 2:0, ale w 7. minucie, po trafieniu Aleksandry Oreszczuk, był remis 3:3. Od tego momentu Młyny Stoisław rzuciły aż pięć bramek z rzędu. Piotrcovia również dochodziła do dogodnych sytuacji, ale raziła nieskutecznością. Później próbowała szybko nadrabiać straty, ale to powodowało jeszcze większą niemoc w ataku. Tymczasem koszalinianki to wykorzystywały i na przerwę zeszły z siedmiobramkową przewagą 17:10.

 

Wskazówki trenera Krzysztofa Przybylskiego niewiele mogły pomóc. Druga połowa miała podobny obraz. Młyny Stoisław ze stoickim spokojem kontrolowały spotkanie, a Piotrcovia nie potrafiła nawiązać bramkowego kontaktu. W efekcie nasz zespół zszedł z boiska pokonany różnicą aż jedenastu bramek i pozostaje mieć nadzieję, że za tydzień (sobota - 6 lutego) wróci na właściwe tory w domowym pojedynku z Ruchem Chorzów.

 

Młyny Stoisław Koszalin - Piotrcovia 38:27 (17:10)

 

Piotrcovia: Sarnecka, Opelt - Zaleśny 1, Drażyk 6/3, Klonowska 1, Oreszczuk 1, Roszak 3, Więckowska 2, Szynkaruk 2, Charzyńska 1, Trawczyńska 3, Abramowicz, Sobecka 1/1, Macedo 6


Rzuty karne: 4/5
Kary: 8 min (Roszak x3), Klonowska


Zainteresował temat?

0

4


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (27)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Wierny kibic ~Wierny kibic (Gość)03.02.2021 08:18

Póki co Piotrcovia gra najlepszy sezon od lat i z tego się należy cieszyć. Jedna porażka - choć zdecydowana - nie przekreśla szansy na najlepsze miejsce od lat. Jest ogromna szansa na to, że pierwszy raz od wielu lat zajmiemy wyższe miejsce od Lublina i niech to będzie celem naszej drużyny na ten sezon. Powodzenia w kolejnych spotkaniach!

32


gość_ram ~gość_ram (Gość)02.02.2021 14:40

Czas na wsparcie dla dziewczyn, a nie krytykowanie. Uważam, że warto wykorzystać potencjał Agaty Wypych. Została w Piotrkowie, jej doświadczenie i wiedzę trzeba realnie spożytkować. Wysłać na kursy i mieć trenera lokalnego znającego sytuację w polskiej piłce ręcznej.

44


gość_kibic ~gość_kibic (Gość)02.02.2021 14:24

Uwielbiam te komentarze wszystkich znających się i wiele potrafiących za monitorem kompa. Już byli w tym klubie takie właśnie fachowcy, tylko pisali gadali, układali programy, pisali założenia i wyszło jak zawsze d.... Zespół jest budowany i dobrze budowany. To że zawodniczki odchodzą to normalna sprawa, gdybyśmy byli mistrzem Polski, to wynagrodzenie nie miałoby nic do tego, a że nie jesteśmy to oprócz sportowej strony dochodzi finansowa. Wiele dziewczyn przyszło za trenerem, lub po to aby grać w superlidze, Drazyk, Wieckowska, Szynkaruk. Dajcie sobie spokój z głupimi komentarzami, cieszcie się że macie taki zespół w mieście, bo jest co oglądać i podziwiać. Co do porażki, kiedyś było inaczej same porażki i od czasu do czasu zaskoczenie wygraną. Dziewczyny jeszcze będą nas zadziwiać zwycięstwami, a każdemu może się zdarzyć słabszy dzień i to nie jeden. Piotrcovia olać frustratów i róbcie swoje. GKS na zawsze.

71


gość_o.y. ~gość_o.y. (Gość)02.02.2021 08:11

Trener niech się skupi na prowadzeniu zespołu Piotrcovii a nie pracować na dwa fronty.Efekt tego to fatalny mecz z Koszalinem.

22


kibic 1980 ~kibic 1980 (Gość)01.02.2021 15:41

Pisane było, że im więcej lansu, zdjęć na Insta i Fb tym gorsze wyniki. U niektórych gwiazdorzenie się włączyło i dlatego taki wynik. Powtarzam im więcej zdjęć w necie tym gorsze wyniki.

36


gość_kibic ~gość_kibic (Gość)01.02.2021 10:37

PO tak słabym meczu pozostal wstyd, bo co się stało z dziewczynami które do tej pory były rewelacją ligi a w Koszalinie grały padaczkę? Czy to początek rozpadu zespołu w zwiazku z pogloskami o kolejnych odejsciach? Może ktoś z klubu udzieli informacji.

44


gość_....... ~gość_....... (Gość)01.02.2021 19:32

Mam nadzieję, że to wypadek przy pracy... Powodzenia w kolejnych meczach.

35


gość_janusz ~gość_janusz (Gość)31.01.2021 22:30

Zaczyna się wyprzedaż? Płomińska odchodzi do Perły po sezonie... Czy dlatego nie grała?

63


BIP ~BIP (Gość)01.02.2021 14:25

a to nie reakcja na zarządzenie odnośnie przyznania stypendiów - mają grać za połowę stawki co panowie?
https://www.bip.piotrkow.pl/index.php?job=wiad&idg=3&id=2004&x=62&y=179&z=&n_id=21630

22


gość_gość ~gość_gość (Gość)01.02.2021 09:33

Już nie piszą o promocji miasta,kontra,kontra a Koszalin ostudzil rozpalone głowy .Czy pan w szarym sweterku wręczał nagrodę za mecz Macedo?

31