Advertisement

Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie

UM Piotrków Trybunalski Środa, 01 września 20211
Pasowanie na ucznia, ślubowanie oraz spektakl teatralny - tak wyglądał koncert „Bajkowa Pierwsza Klasa”, który dla tegorocznych pierwszoklasistów przygotował Miejski Ośrodek Kultury.

Ładuję galerię...

Po rocznej przerwie, spowodowanej epidemią koronawirusa, powróciła tradycja związana z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, czyli koncert organizowany dla uczniów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z edukacją w szkole podstawowej.

 

Oficjalne spotkanie w amfiteatrze miejskim rozpoczęło się od wspólnego pożegnania wakacji poprzez odśpiewanie przez dzieci i rodziców "Nie ma już wakacji" inspirowanej piosenką kabaretu OT.TO "Wakacje".


Następnie przyszedł czas na główną część koncertu "Bajkowa Pierwsza Klasa", tj. ślubowania pierwszoklasistów oraz pasowania na ucznia, którego dokonał prezydent miasta Krzysztof Chojniak. Na zakończenie na dzieci czekała mała niespodzianka, czyli spektakl teatralny "Ali Baba".

 

Rok szkolny 2021/22 w szkołach podstawowych, publicznych i niepublicznych, rozpoczęło dziś 780 pierwszoklasistów.

 

źródło: UM Piotrkowa Trybunalskiego

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jasiu ~Jasiu (Gość)02.09.2021 09:46

Ten duży z ołówkiem to pewnie już parokrotnie przezimował pierwszą klasę, ale rotę ślubowania na pewno ma w małym paluszku.

43


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat