Advertisement

Patryk już w Barcelonie. Zbiórka nadal trwa

Czwartek, 29 września 20224
Patryk Wymsyk, młody piotrkowianin walczący z neuroblastomą, jest już w Barcelonie. Tutaj rozpocznie się specjalistyczne leczenie. Cały czas trwa zbiórka na pomoc Patrykowi.
Fot. Grażyna Wysmyk Fot. Grażyna Wysmyk

Nowotwór zaatakował 16-letniego mieszkańca Piotrkowa już po raz 4. Możliwości leczenia w Polsce już się wyczerpały. Dzięki ludziom dobrej woli pojawiło się światełko w tunelu i Patryk będzie mógł rozpocząć niesamowicie trudną walkę.

Od poniedziałku mamy zaplanowane badania oraz konsultacje z lekarzem. Wszystkie badania wykonują swoje. Kiedy będą wyniki, to wówczas zostanie zaplanowany zabieg - mówi Grażyna Wysmyk, mama Patryka, która wraz z chłopcem jest w Barcelonie. 

Operacja w Hiszpanii jest ostatnią deską ratunku dla chłopca, ponieważ guz się powiększa. Aby wygrać tę walkę potrzeba na leczenie aż 2 milionów złotych. Cały czas trwa zbiórka na rzecz Patryka. Organizowane są różne akcje charytatywne, a pomóc można także poprzez udział w aukcjach na profilu Patryk Wysmyk 💗 mu wyślij

 

Na operację, a następnie specjalistyczne leczenie potrzeba ponad 2 milionów złotych. Obecnie na koniec Patryka na zbiórce jest ponad 400 tys. złotych. Każdy może pomóc. WYSTACZY KLIKNĄĆ TUTAJ.

 

O historii Patryka oraz wieloletniej walce z nowotworem, który nie chce odpuścić piszemy w tekście: 

 

Ostatnia bitwa – o wszystko! Nastoletni Patryk z Piotrkowa walczy o życie.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Yacek ~Yacek (Gość)30.09.2022 12:32

Wygrasz!

20


Adasko ~Adasko (Gość)29.09.2022 20:47

Trzymam kciuki i wierzę, że będzie dobrze. Dużo zdrówka życzę

60


Weteran ~Weteran (Gość)29.09.2022 16:04

Będzie dobrze chłopaku!!!

70


jeden z wielu ~jeden z wielu (Gość)29.09.2022 12:02

Jesteś w moich myślach każdego dnia. Bądź dzielny i walcz.

160


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat