Advertisement

Artykuły do tagu: leczenie

Wolontariusze świętowali ogromny sukces
Sukcesem zakończyła się w poniedziałek zbiórka na leczenie chorego na neuroblastomę Patryka Wysmyka. Udało się zebrać ponad 2 miliony złotych. Dzięki tej olbrzymiej sumie nastolatek z Piotrkowa będzie mógł walczyć o swoje zdrowie i życie. Radości i wzruszenia nie kryli piotrkowscy wolontariusze zaangażowani w pomoc i spontanicznie zebrali się, aby świętować powodzenie tej zbiórki.
Patryk rozpoczyna kolejny etap leczenia. Wciąż potrzeba ogromnych pieniędzy
Patryk Wysmyk, nastolatek z Piotrkowa, który walczy z neuroblastomą, rozpoczyna kolejny etap walki o zdrowie i życie. Chłopiec jest już po operacji, teraz czas na kolejną odsłonę
Gdzie leczyć się w Święta?
Od piątku 23 grudnia od godziny 18:00 do wtorku 27 grudnia do godziny 8:00 POZ nie pracują. W razie zachorowania musimy więc skorzystać z porad medyków z punktów nocnej pomocy. W Łodzi jest siedem takich punktów m.in. punkt przy ulicy Rewolucji 1905 roku prowadzony przez CSK, gdzie pracują pediatrzy. Możemy skorzystać z dowolnego punktu pomocy, który jest najbliżej nas – nie obowiązuje rejonizacja.
Operacja Patryka już w poniedziałek
24 października w Barcelonie odbędzie się operacja Patryka Wysmyka, nastolatka z Piotrkowa, który walczy nowotworem. Możliwości leczenia w Polsce już się wyczerpały, dlatego jedynym ratunkiem dla Patryka jest operacja i leczenie właśnie w stolicy Katalonii.
Patryk już w Barcelonie. Zbiórka nadal trwa
Patryk Wymsyk, młody piotrkowianin walczący z neuroblastomą, jest już w Barcelonie. Tutaj rozpocznie się specjalistyczne leczenie. Cały czas trwa zbiórka na pomoc Patrykowi.
Guz się powiększył! Bez pilnej operacji i terapii w Barcelonie Patryk nie ma żadnych szans
Nowotwór zaatakował 16-letniego mieszkańca Piotrkowa już po raz 4. Możliwości leczenia w Polsce już się wyczerpały. Dzięki ludziom dobrej woli pojawiło się światełko w tunelu i Patryk będzie mógł rozpocząć niesamowicie trudną walkę.
Nowa placówka leczenia niepłodności w województwie łódzkim
Marzenie o dziecku dla wielu osób okazuje się trudne do spełnienia z powodu niepłodności. Z tym problemem zmaga się nawet co piąta para w wieku rozrodczym. Wśród tej grupy nie brakuje również mieszkańców województwa łódzkiego. Odpowiednia diagnostyka i leczenie daje jednak duże szanse na uzyskanie ciąży. Ośrodkiem specjalizującym się w tym obszarze jest ogólnopolska sieć Klinik Bocian, która teraz również w Łodzi posiada swoją placówkę. Nowoczesna klinika leczenia niepłodności zapewnia nie tylko szereg badań dedykowanych kobietom i mężczyznom, pomoc doświadczonych specjalistów, ale również dostęp do procedur wspomaganego rozrodu, w tym do zapłodnienia in vitro.
Profesjonalne leczenie narkomanii - szansa do wyjścia z uzależnienia
Masz w swoim otoczeniu kogoś, kto jest uzależniony od alkoholu czy narkotyków? A może sam czujesz, że masz problem z nadużywaniem tych substancji? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze? Jeżeli owszem - jesteś w dobrym miejscu!
Łóżka covidowe jednak odmrażane
Z niedawnego komunikatu Wojewody Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego dowiedzieliśmy się, że kilka placówek medycznych świadczących usługi w Łódzkiem, od 1 marca 2022 r. będzie likwidowało tzw. „łóżka covidowe”. Wbrew wcześniejszym informacjom, znajdą się wśród nich także te, z Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.
Redukcja szkód w chorobie alkoholowej
Alkoholizm jest postępującą chorobą, polegającą na przewlekłym spożywaniu alkoholu w stopniu, który ma negatywny wpływ na zdrowie fizyczne, psychiczne, a także normalne zachowanie człowieka - społeczne lub zawodowe.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat