Advertisement

Artykuły do tagu: Barcelona

Wyjątkowy gość z wizytą u Patryka
Do niezwykłego spotkania doszło w poniedziałek w Barcelonie. Z przechodzącym terapię w tamtejszej klinice Patrykiem Wysmykiem spotkał się Robert Lewandowski, idol dzieci i nastolatków na całym świecie i najlepszy polski piłkarz.
Patryk już w Barcelonie. Zbiórka nadal trwa
Patryk Wymsyk, młody piotrkowianin walczący z neuroblastomą, jest już w Barcelonie. Tutaj rozpocznie się specjalistyczne leczenie. Cały czas trwa zbiórka na pomoc Patrykowi.
Guz się powiększył! Bez pilnej operacji i terapii w Barcelonie Patryk nie ma żadnych szans
Nowotwór zaatakował 16-letniego mieszkańca Piotrkowa już po raz 4. Możliwości leczenia w Polsce już się wyczerpały. Dzięki ludziom dobrej woli pojawiło się światełko w tunelu i Patryk będzie mógł rozpocząć niesamowicie trudną walkę.
W czwartkowym podwójnym zamachu w Katalonii zginęło w sumie 15 osób, a 130 zostało rannych. Wśród ofiar są obywatele Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Włoch, Portugalii i Belgii. Naocznym świadkiem tego zdarzenia była piotrkowianka, pilotka wycieczek - Halina Kabzińska, która akurat w tym miejscu oprowadzała polską wycieczkę. A rozmawiał z nią reporter Strefy FM Jarosław Krak.
Barcelona - stolica Katalonii, która nigdy nie zasypia
Każdy, kto choć raz w życiu odwiedził Barcelonę, powie z pewnością, że nie był to czas stracony. Na świecie rozsławiła je wspaniała architektura oraz… klub piłkarski FC Barcelona, znany doskonale na wszystkich kontynentach. Jeśli myślisz nad wakacjami lub spędzeniem urlopu w jakimś ciekawym miejscu – rozważ właśnie to miasto. Podróż tam wyjdzie taniej, niż myślisz!
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat