Advertisement

Notariusz odpowie na nurtujące pytania

ePiotrkow Piątek, 25 listopada 20220
Z porad notariuszy będzie można skorzystać w sobotę, 26 listopada. Osoby zainteresowane bezpłatnie uzyskają informacje prawne - telefonicznie, na Messengerze oraz podczas streamingu na facebookowym profilu "Porozmawiaj z notariuszem". Akcja jest organizowana w związku z Dniem Otwartym Notariatu i odbywa się pod hasłem "Porozmawiaj z notariuszem, jak ochronić majątek rodziny i firmy w czasie kryzysu". Z porad będzie można skorzystać w godz. od 10.00 do 16.00.
fot.:Freepik fot.:Freepik

Bardzo serdecznie państwa zapraszam do kontaktu. Pomimo tego, że jest hasło przewodnie - "Porozmawiaj z notariuszem, jak ochronić majątek rodziny i firmy w czasie kryzysu", można pytać praktycznie o wszystko. Odpowiemy na nurtujące pytania. Ostatni czas jest bardzo trudny. Najpierw pandemia, potem wybuch wojny w Ukrainie, a obecnie coraz szerszy kryzys gospodarczy, zaczynają stanowić bardzo poważne zagrożenie dla firm, zwłaszcza tych małych, na czele których stoi jeden przedsiębiorca. To też problem dla rodzin, które mogą w wyniku kryzysu i bankructw, ten majątek rodzinny tracić. Wychodząc naprzeciw obronie majątku, obronie firm, ta akcja jest kontynuowana pod takim hasłem - tłumaczy Małgorzata Kowalczyk, notariusz w Piotrkowie, członek Rady Notarialnej w Łodzi.

Dodatkowo po raz trzeci, notariuszom w czasie Dnia Otwartego Notariatu, towarzyszyć będą eksperci z Biura Rzecznika Finansowego, którzy odpowiedzą na pytania z zakresu finansów osobistych i ubezpieczeń. Ponownie dyżur będą pełnić również eksperci z Wydziału Pozasądowego Rozwiązywania Sporów Rzecznika Finansowego, którzy przedstawią zalety i możliwości polubownych rozstrzygnięć w sporach z instytucjami finansowymi.

Konsultacje będą udzielane także obywatelom Ukrainy. Szczególnie w ostatnich miesiącach dokonują one czynności w kancelariach notarialnych w Polsce. I to główny powód zorganizowania w tym roku Dnia Otwartego Notariatu po ukraińsku.

Z porad można skorzystać pod numerami telefonów

  • 42 620 09 05 dla obywateli Polski
  • 22 100 83 89 dla obywateli Ukrainy
  • eksperci z Biura Rzecznika Finansowego będą dostępni pod nr 22 123 43 21.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.porozmawiajznotariuszem.pl


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat