Advertisement

Niebawem koniec prac na 1 Maja

UM Piotrków Trybunalski Środa, 10 sierpnia 2022163311
Jeszcze w wakacje powinny zakończyć się prace związane z modernizacją ulicy 1 Maja w Piotrkowie. Jak informują magistraccy urzędnicy, ta inwestycja drogowa przebiega zgodnie z harmonogramem.

Ładuję galerię...

Remontowany fragment ulicy 1 Maja został wyłączony z ruchu samochodowego. Zakaz ruchu nie dotyczy dojazdu do posesji zlokalizowanych wzdłuż remontowanego odcinka.

Drogowcy wymienili już krawężnik oraz chodnik po wschodniej stronie. Aktualnie prace skupiają się na stronie zachodniej, gdzie wykonywane są prace brukarskie. Na części modernizowanej ulicy wylano też pierwszą warstwę asfaltu - informują pracownicy ZDiUM.

Całość zadania wynosi blisko milion złotych.


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)10.08.2022 20:12

A co z parkingiem przy wiadukcie kolejowym ??

10


kghdki ~kghdki (Gość)10.08.2022 10:22

I komu to potrzebne? Tak samo jak droga na Słoneczko. Są w mieście pilniejsze potrzeby - remonty dróg bardziej uczęszczanych, np. Roosevelta, Wojska Polskiego od Kauflandu do Kostromskiej, Wiatraczna (niedługo Rol Szansa - pół miasta tamtędy będzie jechać). Kto podejmuje takie bezsensowne decyzje żeby remontować mało potrzebne drogi i jeszcze się tym chwalić?

32


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)10.08.2022 10:30

Żenada tylko kawałek dlaczego nie dokończyć tego temontu do ulicy Hutniczej Brawo brakuje 200 metrów

31


To tyle ~To tyle (Gość)10.08.2022 16:56

Wojska Polskiego od Kostromskiej do Jasnej jest spękana, jak pajęczyna. Jeśli sie jej nie zakonserwuje, będzie po zimie do remontu.

10


hjcgf ~hjcgf (Gość)10.08.2022 12:53

tak bezmyślnie właśnie szasta się pieniędzmi mieszkańców. Na prawo i lewo bez zastanowienia.

20


fizdu gwizdu ~fizdu gwizdu (Gość)10.08.2022 10:24

Super, będziemy mieć ładna ulicę w mieście. A gdzie ona właściwie jest?

31


nnn. ~nnn. (Gość)10.08.2022 08:35

Tak ,tak. "Szczęście" Piotrkowian będzie tak ogromne ,że cały???no prawie cały ruch przeniesie się na tę równiutką jezdnię. Oczywiście o pieszych nie wspomnę. Dobrze ,że się remontuje się w mieście ulice i chodniki ,ale trzeba zaczynać od tych miejsc które od wielu lat w...ją kierowców i które świadczą o trzeźwym myśleniu władz miasta o bezpiecznym i komfortowym poruszaniu się po Piotrkowie. Drogi wlotowe do miasta i ulice generujące duży ruch w mieście /Roosevelta ,Żelazna ,Wojska Polskiego ,Rakowska/ nadal bez remontu. No i z czego się tu cieszyć .

51


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat