Advertisement

Motoryzacyjnie i muzycznie, czyli Motofestyn w Moszczenicy

Strefa FM Sobota, 27 maja 20236
Motofestyn już na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych w Moszczenicy. Jak zawsze przygotowano motoryzacyjne pokazy, koncerty oraz atrakcje dla najmłodszych uczestników. W ten weekend trwa 11. edycja tego wydarzenia.

Ładuję galerię...

Tradycyjnie Motofestyn odbywa się na terenie przy amfiteatrze w Moszczenicy. Oficjalne otwarcie imprezy poprzedziła parada motocyklowa. Grupa motocyklistów wyruszyła z parkingu przy markecie znajdującym się przy ulicy Kostromskiej w Piotrkowie. Organizatorzy wydarzenia mowią o rekordowej frekwencji. Na teren imprezy przyjechało kilkuset motocyklistów.

 

Jak zawsze organizatorzy przygotowali wiele motoryzacyjnych atrakcji oraz koncerty.

Standardowo mamy pokazy stuntu motocyklowego, zabytkowe auta i motocykle. Będzie także pokaz ratownictwa i oczywiście koncerty. W sobotę zagrają Grzmiąca Półlitrówa i Łydka Grubasa. Pierwszy dzień Motofestynu zwieńczy dyskoteka pod gwiazdami w wykonaniu Crazy Decibels. W niedzielę bardziej samochodowo, będą off-roady, auta tuningowe i amerykańskie, a także konkursy dla kierowców. Z kolei na scenie zobaczymy zespoły Archidea, Zakręty, a na koniec wystąpi Mateusz Żerek - mówi Michał Ruszkiewicz, współorganizator Motofestynu.

W związku z organizacją imprezy, w sobotę występują drobne utrudnienia w ruchu.

W godzinach 16.00 - 01.00, ze względów bezpieczeństwa uczestników Motofestynu zamknięto dla ruchu kołowego fragment ulicy Dworcowej na odcinku od stadionu sportowego „Włókniarz” do ul. 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Objazd przebiega ulicami: Piotrkowską, Kosowską i Spacerową - mówi Włodzimierz Kaźmierczak, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Seniorka ~Seniorka (Gość)28.05.2023 11:17

Taki stunt to umie mój wnuczek 5 letni na rowerze

11


At 2ur ~At 2ur (Gość)28.05.2023 11:04

Zwykła zazdrość was zżera bo nie mata takiego sprzętu

11


Grażyna ~Grażyna (Gość)28.05.2023 10:01

Miałam jechać ale mi motór nie chciał odpalić. Jutro ma mehanik sprawdzić.

11


Szlifierka ~Szlifierka (Gość)27.05.2023 19:15

Kto jeszcze w tych czasach jezdzi jeszcze harlejem? Trochę obciach

24


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat