Artykuły do tagu: Motofestyn

Big Cyc gwiazdą wieczoru na pierwszym dniu Motofestyn
Pomimo ciemnych chmur i groźby deszczu, pierwszy dzień Motofestynu w Moszczenicy zakończył się żywiołowym występem legendarnej grupy Big Cyc. Fani zespołu licznie zgromadzili się w amfiteatrze, nie zrażeni chwilową złą aurą.
Tegoroczny Motofestyn zapowiada się przebojowo!
Zaledwie kilka dni dzieli nas od kolejnej, XII już edycji Motofestynu w Moszczenicy. Miłośnicy motoryzacji - i nie tylko - spotkają się tym razem w ostatni weekend maja (25-26.05.2024). Na terenie amfiteatru organizatorzy przygotują szereg atrakcji, a całość uświetnią występy muzycznych gwiazd. Tym razem nasz region odwiedzą zespoły Big Cyc i Farben Lehre.
Tak bawiliśmy się na Motofestynie [ZDJĘCIA]
Setki fanów motoryzacji zjechało w miniony weekend do Moszczenicy. Na Motofestynie można było podziwiać najnowsze maszyny i zabytkowe perełki. Najstarszą maszyną był Peugeot z początku lat 30 XX wieku.
Motoryzacyjnie i muzycznie, czyli Motofestyn w Moszczenicy
Motofestyn już na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych w Moszczenicy. Jak zawsze przygotowano motoryzacyjne pokazy, koncerty oraz atrakcje dla najmłodszych uczestników. W ten weekend trwa 11. edycja tego wydarzenia.
Motofestyn już w ten weekend
Już w ten weekend w Moszczenicy odbędzie się jedenasta edycja Motofestynu. Organizatorzy tradycyjnie przygotowali mnóstwo atrakcji. Oprócz tych stricte motoryzacyjnych nie zabraknie także koncertów.
Moszczenicki Motofestyn już w ten weekend
Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja imprezy Motofestyn w Moszczenicy.
„Rapapara” zabrzmi na tegorocznym Motofestynie
Poznajemy gwiazdy tegoroczny wiosennych imprez plenerowych, które tradycyjnie odbywają się w miastach i gminach naszego regionu. Podczas  Motofestynu w Moszczenicy usłyszeć będzie można m.in. „Łydkę Grubasa” ze słynnym – mającym 125 mln wyświetleń na YouTube - utworem „Rapapara”.
Fani motoryzacji świętują w Moszczenicy (zdjęcia)
Dziesiątki motocykli, zabytkowe auta i wielu miłośników motoryzacji pojawiło się przed sceną amfiteatru w Moszczenicy, by wspólnie rozpocząć kolejny Motofestyn. W tym roku impreza obchodzi swój jubileusz - odbywa się po raz dziesiąty.
BIG CYC na finał Motofestynu
"Berlin Zachodni", "Wielka miłość do babci klozetowej" i "Ballada o smutnym skinie" te i inne znane przeboje można było usłyszeć na niedzielnym finale Motofestynu. Amfiteatr w Moszczenicy był wypełniony po brzegi. Z Dżej-Dżejem i Skibą śpiewali zarówno młodzi, jak i ci starsi fani twórczości zespołu.
Motofestyn 2019 w Moszczenicy
Ponad setka miłośników motoryzacji zaprezentowała swoje maszyny podczas pierwszego dnia Motofestynu. Tradycyjnie już do Moszczenicy zjechali fani motocykli, tuningowanych samochodów, zabytkowych pojazdów i szybkich aut. Wystawę zwiedzały tłumy mieszkańców gminy i przyjezdni goście z całego regionu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat