Motofestyn już w ten weekend

Czwartek, 25 maja 20230
Już w ten weekend w Moszczenicy odbędzie się jedenasta edycja Motofestynu. Organizatorzy tradycyjnie przygotowali mnóstwo atrakcji. Oprócz tych stricte motoryzacyjnych nie zabraknie także koncertów.
fot. archiwum ePiotrkow.pl fot. archiwum ePiotrkow.pl

Tradycyjnie fani motoryzacji zbiorą się na terenie przy moszczenickim amfiteatrze. W sobotę impreza rozpocznie o godz. 16:00. W programie jest m.in. pokaz stuntu oraz zabytkowych aut i motocykli. Zaplanowano koncert Grzmiącej Półlitrówy, a gwiazdą wieczoru będzie „Łydka Grubasa”. Usłyszymy więc m.in. słynnym - mający 127 mln wyświetleń na YouTube - utworem Rapapara. Sobotnią część zakończy dyskoteka pod gwiazdami. 

 

W niedzielę festyn wystartuje o 10:00. Będzie pokaz i wystawa aut amerykańskich i tuningowanych, a także konkursy i zawody dla publiczności. Tego dnia zaplanowano koncerty zespołów Archidea i Zakręty oraz Mateusza Żerka.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat