Advertisement

Młodzi jeźdźcy będą rywalizować podczas widowiskowych zawodów w Bogusławicach

ePiotrkowRegion Piątek, 03 grudnia 202118580
Na końską dawkę emocji mogą liczyć wszyscy, którzy w weekend wybiorą się do Bogusławic. Na terenie tamtejszego Stada Ogierów odbędą się Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody. Organizatorzy zapowiadają także specjalną mikołajkową atrakcję.
fot. profil FB Stada Ogierów w Bogusławicach fot. profil FB Stada Ogierów w Bogusławicach

Rywalizacja w ramach Halowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: dzieci, junior młodszy oraz junior. - W sobotę czekają nas zmagania półfinałowe. Zwycięzców zawodów poznamy w niedzielę, po zaplanowanych na ten dzień finałach – informuje Łukasz Fidala ze Stada Ogierów w Bogusławicach.

 

W drugi dzień zawodów odbędą się także Halowe Mikołajkowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody.

W niedzielę będzie można obejrzeć tradycyjny mikołajkowy konkurs. Podobnie jak w poprzednich latach, zawodnicy będę rywalizować w przebraniach. W okolicznościowych strojach wystąpią także ich konie – mówi prezes bogusławickiego Stada Ogierów, Jacek Ostrowski.

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda oraz Stado Ogierów w Bogusławicach. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a na jej terenie w trakcie zawodów będzie czynny bar z jedzeniem.

Honorowy patronat nad imprezą objęli Okręgowy Związek Jeździecki w Łodzi, Łódzka Federacja Sportu oraz burmistrz Wolborza Andrzej Jaros.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat