Advertisement

Mistrzostwo dla Murada

Poniedziałek, 15 maja 20231
Magomedmurad Gadżijew zdobył tytuł mistrza Polski w zapasach w stylu wolnym w kategorii 74 kg. Podczas zawodów w Krotoszynie zawodnik AKS stoczył trzy zwycięskie pojedynki, nie tracąc w nich ani jednego punktu.
Fot. Polski Związek Zapaśniczy Fot. Polski Związek Zapaśniczy

Magomedmurad Gadżijew był zdecydowanym faworytem w kategorii wagowej do 74 kilogramów i z tej roli wywiązał się znakomicie. Piotrkowski wolniak wszystkie starcia wygrał bezdyskusyjnie. 

Gadżijew najpierw pokonał Magomeda Bajdujewa (4:0), następnie olimpijczyka z Tokio Kamila Rybickiego (4:0). W wielkim finale nie dał szans Mateuszowi Nejmanowi (4:0). W Krotoszynie piotrkowski zapaśnik zdobył czwarty w karierze tytuł mistrza Polski.

 

To drugi taki sukcesów zapaśników Atletycznego Klubu Sportowego w ostatnim czasie. W ubiegłym tygodniu tytuł mistrza Polski w stylu klasycznym wywalczył Mateusz Bernatek. 


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic ~kibic (Gość)15.05.2023 12:18

Gratulacje! Czyli Piotrków ma dwóch mistrzów Polski!

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat