Mistrzostwo dla Murada

Poniedziałek, 15 maja 20231
Magomedmurad Gadżijew zdobył tytuł mistrza Polski w zapasach w stylu wolnym w kategorii 74 kg. Podczas zawodów w Krotoszynie zawodnik AKS stoczył trzy zwycięskie pojedynki, nie tracąc w nich ani jednego punktu.
Fot. Polski Związek Zapaśniczy Fot. Polski Związek Zapaśniczy

Magomedmurad Gadżijew był zdecydowanym faworytem w kategorii wagowej do 74 kilogramów i z tej roli wywiązał się znakomicie. Piotrkowski wolniak wszystkie starcia wygrał bezdyskusyjnie. 

Gadżijew najpierw pokonał Magomeda Bajdujewa (4:0), następnie olimpijczyka z Tokio Kamila Rybickiego (4:0). W wielkim finale nie dał szans Mateuszowi Nejmanowi (4:0). W Krotoszynie piotrkowski zapaśnik zdobył czwarty w karierze tytuł mistrza Polski.

 

To drugi taki sukcesów zapaśników Atletycznego Klubu Sportowego w ostatnim czasie. W ubiegłym tygodniu tytuł mistrza Polski w stylu klasycznym wywalczył Mateusz Bernatek. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic ~kibic (Gość)15.05.2023 12:18

Gratulacje! Czyli Piotrków ma dwóch mistrzów Polski!

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat