Reklama

Mieszkańcy Lubienia zapraszają na pieczenie ziemniaka i inne atrakcje

Strefa FMRegion Czwartek, 09 września 2021257112
Parafialne święto pieczonego ziemniaka odbędzie się w najbliższą niedzielę w Lubieniu. W programie m.in. loteria fantowa, pokaz tańca ognia czy możliwość zaszczepienia się przeciw covid-19. Takie wydarzenie odbędzie się już po raz trzeci, a zainicjowała je lubieńska wspólnota parafialna.
fot. pixabay.com / RitaE

 

- Zapraszam wszystkich mieszkańców powiatu, żeby do nas przyjechali i skosztowali przygotowanych potraw. Będą także rożnego rodzaju gry i konkursy dla dzieci oraz zamek dmuchany, a około 19:00 odbędzie się festiwal baniek mydlanych. Ciekawie zapowiada się konkurs jazdy na „byle czym”, więc warto przyjechać czymś nietypowym, choćby nawet taczką czy wózkiem, czyli „byle jakim” pojazdem, którym będzie można się pościgać. Atrakcji będzie znacznie więcej, więc bądźcie z nami i sami się przekonajcie - zachęca ks. Grzegorz Paszka, proboszcz parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Lubieniu.


Wydarzenie rozpocznie o godzinie 15:00 dziękczynna msza święta w intencji beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wydarzeniu będzie towarzyszyła akcja #SzczepimySię z KGW.


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

tak tylko pytam ~tak tylko pytam (Gość)09.09.2021 17:29

A czy pod wpływem można przyjmować ten preparat czy przebadano pod kątem takiej ewentualnością ? A czy po przyjęciu preparatu można być pod wpływem ?

21


Wiesław ~Wiesław (Gość)12.09.2021 15:01

I jutro napiszą że zaszczepilo się kolejne 52 osoby jak to miało miejsce w bialocinie.w tym 1 pijana I po szczepionce dalej na setkę.lepiej dajcie kasę na szpitale bo grodzki opowiada ze będzie to trudne ale konieczne zamykanie szpitali.za 5 lat będziemy jeździli po 100km do najbliższego szpitala

11


Rydzyk ~Rydzyk (Gość)09.09.2021 22:08

Takich księży potrzeba jak ks. Grzegorz Paszka człowiek czynu a nie jak większość wysługuje się parafianami oczekując ciągłych datków na swoje pomysły .

10


Dzielski ~Dzielski (Gość)09.09.2021 13:09

Może rząd niech zrobi dil z kościołem i niech wprowadzą zakaz wstępu do kościołów, zakaz spowiedzi i przyjmowania sakramentów, to zaraz wszystkie babcie i osoby starsze będą się szczepić co tydzień. Same korzyści, średnia szczepień mocno wzrośnie i sami zadowoleni, rząd i minister zdrowia, producenci szczepionek, wszystkie rady medyczne, a jest ich kilka, prezydent, papież, babcie i osoby starsze też.

44


stefan ~stefan (Gość)09.09.2021 13:10

A to święto nie może byc normalne tylko parafialne ? wszędzie tylko katabasy !

82


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)09.09.2021 14:29

Jeżeli będą szypawki to z chęcią przyjadę z przyjaciółmi.

10


go?ć_tom ~go?ć_tom (Gość)09.09.2021 13:38

Moze te szczepienia

02


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat