Krzysztof Chojniak komentuje wynik wyborów

Strefa FM Poniedziałek, 22 kwietnia 2024135
Dotychczasowy prezydent Piotrkowa Trybunalskiego, Krzysztof Chojniak, skomentował nieoficjalny wówczas wynik II tury wyborów prezydenckich.
Krzysztof Chojniak komentuje wynik wyborów

Pierwsze wyniki pojawiły się niedługo po zamknięciu lokali wyborczych. Zaledwie po kilkunastu minutach pierwsze komisję informowały o wynikach. Po około 30 minutach znaliśmy wyniki z ponad połowy lokali, a po godzinie ze wszystkich. Krzysztof Chojniak skomentował wtedy jeszcze nieoficjalne wyniki podczas wieczoru wyborczego w Strefie FM.

 

Przede wszystkim dziękuję wszystkim, którzy po raz kolejny mi zaufali, dziękuję również tym którzy wzięli udział w wyborach. Mieszkańcy Piotrkowa dokonali wyboru. Życzę wszystkiego dobrego mieszkańcom i mojemu miastu. Nie ma co komentować, taka jest decyzja społeczeństwa, ja ją szanuje, bo takie są uroki demokracji. Mam zbyt duże doświadczenie, żeby kłaść kij w szprychy, ja będę temu miastu służył, jak najlepiej dlatego swoje doświadczenie będę przekładał, na ile będzie to możliwe, aby to miasto się rozwijało, bo ono się przecież rozwija - mówił Krzysztof Chojniak.

 

Wyniki II tury wyborów znajdziesz w tym artykule.

POLECAMY


Zainteresował temat?

13

10


Komentarze (135)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mery ~Mery (Gość)23.04.2024 14:18

Ciekawe tylko czemu nowy prezydent w czasie kampanii nie chwalił sie, że jest z PO? Dopiero D.Tusk po wyborach ogłosił, że "Piotrków Trybunalski jest nasz".

1413


Wdzięczna ~Wdzięczna (Gość)23.04.2024 20:53

Panie Prezydencie dziękuję za te wszystkie lata pracy, za wysiłek i klasę. Nigdy nie musieliśmy się wstydzić, że mamy takiego Prezydenta. Pamiętam kadencję Pana poprzednika, gdzie było głośno na całą Polskę, że rządzi z za krat. Pamiętam innych włodarzy z sąsiedztwa okrytych niesławą z powodu pewnych słabości. Krytykowana mediateka jest wspaniałym obiektem, ale cóż mogą o niej powiedzieć ludzie, którzy w niej nie byli. Omawiany szeroko Bugaj już ma dany najważniejszy impuls do dalszego inwestowania - jest droga ze ścieżką i infrastrukturą oraz parking. Przepięknie jest odrestaurowane Stare Miasto, parki i sukcesywnie przebudowywane ulice. Powstało nowe osiedle i nowe drogi do niego. Ogromny smutek, że ludzie tego nie doceniają. Ale zapewniam Pana Panie Prezydencie, że nie wszyscy. Oczywiście znajdą się tacy, co powiedzą, że można było lepiej, więcej... Ale niech nie zapominają, że przez 8 lat rządził PIS i rozdawał pieniądze na wieś, funduszy z unii nie było. Wszyscy włodarze dużych miast o tym mówili, a popierający KO chyba to wiedzą? Od rządu dostaliśmy za to podwyżki cen energii. Pan znalazł w sobie odwagę i w tym proteście przed UM stanął z ludźmi. Proteście, który przekształcił się w niebywały hejt przeciwko Panu. Proszę pamiętać, że bardzo wiele osób widzi i rozumie co się stało, a teraz będzie bacznie obserwować działania następcy. Jeszcze raz Panie Prezydencie dziękuję.

1322


zzz ~zzz (Gość)22.04.2024 04:34

Panie Prezydencie, wielki szacunek! Był Pan bardzo dobrym gospodarzem.

2560


go?ć_ona ~go?ć_ona (Gość)23.04.2024 21:24

Kocham Piotrków Trybunalski...nie zarabiam 20.000 zł,w Piotrkowie brak pracy ,chyba że Urząd, szkoła czy spółki ciepłownia wodociągi itd.oczywisci wszystko związane z obecnym prezydentem .Wstyd ,przez 20 lat prak udogodnień dla pracodawców w postaci zniesienia podatków stworzenia stref przemysłowych, Podstawowy problem o którym zapominają Wyborcy jest Pan z Pis ,dzięki Pis został Pan prezydentem ,telewizja wzajemnego zaufania ,radio rowniez,pochwały,Piotrków stal się średniowieczem, ludzie coraz starsi ,słabo doinformowani,bo wszystko ok i w porządku,...ciemnota I średniowiecze w państwie Pis się skończyło ,

204


młody piotrkowianin ~młody piotrkowianin (Gość)22.04.2024 15:44

Usłyszał wyniki i osiwiał, na banerach miał czarne włosy a na zdjęciu powyżej gołąb.

3512


X-50 ~X-50 (Gość)24.04.2024 08:23

To ja też dołożę cegiełkę. Tyle kadencji p. Chojniak był prezydentem naszego miasta, a mając jezioro w granicach tego miasta nie potrafił tam stworzyć miejsca wypoczynku, rekreacji. To całe Słoneczko nie jest żadnym kąpieliskiem bo tam zawsze woda brudna. Ale Bugaj! Czy Bugaj powinien być wyłącznie dla wędkarzy, którzy tylko zaśmiecają okolice? Wystarczy pojechać na północ Polski żeby zobaczyć jak miasta potrafiły zagospodarować teren wokół swoich jezior, jakie atrakcje dla mieszkańców. A tu nic, droga dla bobrów.
A gdzie baseny letnie, gdzie hala widowiskowo-sportowa, gdzie jakieś centrum rozrywki np. coś na wzór fabryki Norblina w Warszawie oczywiście w dużo mniejszym rozmiarze. Dawna przędzalnia na Sulejowskiej byłaby idealnym miejscem do tego. A miasto lekką ręką sprzedało obiekt , który od lat stoi pusty, nowy właściciel nic z tym nie zrobił. A tworzenie takich miejsc przyciąga kapitał, powstają nowe miejsca pracy, mieszkańcy chcą w takie miejsca chodzić. Przecież Focus Mall to targowisko jak sama nazwa wskazuje, a tu potrzeba czegoś więcej. Czegoś co spowoduje, że ludzie będą chcieli tu spędzać czas. Będą chcieli zakładać swoje biznesy. Czy mieszkańcy naszego miasta muszą wyjeżdżać do stolicy żeby pójść na ciekawą wystawę, na musical, czy inne ciekawe widowiska. Powstała Mediateka, ok. To piękny obiekt, ale w otoczeniu nie powstało nic więcej. Trzeba zaglądać do innych miast i ściągać dobre pomysły na miejscowy grunt. Bo jak tu ktoś napisał, same remonty ulic to nie jest coś czym można się chwalić, bo to konieczność.

154


Oinu ~Oinu (Gość)24.04.2024 16:11

18 lat rządów a Bugaj wygląda jak sadzawka dla zwierzat

81


do pracy ~do pracy (Gość)22.04.2024 22:25

Urząd Pracy znajduję się na ulicy Dmowskiego 27 czynny od godziny 8 do 14.30.Powodzenia.

257


fdfdfd ~fdfdfd (Gość)23.04.2024 13:32

Stagnacja. Brak wizji miasta na przyszłość. Może się nie udać ale trzeba próbować tworzyć strefę przemysłową lub promować i tworzyć miejsca - inkubatory przedsiębiorczości. A w Piotrkowie nic. Już szczytem głupoty było nazywanie remontów dróg... inwestycją! Ludzie chcą pchania tego miasta do przodu, do wzrostu, do podnoszenia znaczenia.

227


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)22.04.2024 13:22

A to znaczy że pani Jadwiga Wójcik radną nie zostanie :)))

231


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat