Advertisement

"Koszyczek Wielkanocny" w Czarnocinie

Piątek, 24 marca 20232
Już w niedzielę mieszkańcy powiatu piotrkowskiego i gminy Czarnocin będą mogli poczuć atmosferę zbliżających się świąt wielkanocnych. A wszystko dzięki organizacji tradycyjnego "Koszyczka Wielkanocnego".
Fot. UG Czarnocin Fot. UG Czarnocin

Impreza rozpocznie się o 13.00 w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnocinie. Już pół godziny wcześniej będzie jednak można odwiedzić stoiska, przygotowane przez wystawców.

Na jarmarku zakupić będzie można m.in. palmy wielkanocne oraz świąteczne ozdoby. P rzygotowaliśmy to wydarzenia na dwa tygodnie przed świętami, aby wszyscy goście mogli zakupić coś na zbliżające się święta. O warstwę artystyczną zadbają zespoły z Czarnocina, ale gościnnie wystąpi także zespół "Mali Lubochnianie" z gminy Lubochnia - zapowiada Roman Miksa, wójt gminy Czarnocin.

W trakcie imprezy zaplanowano również degustację wielkanocnych potraw. 


Zainteresował temat?

1

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bogdanka ~Bogdanka (Gość)27.03.2023 12:44

Było wiele PiSanek, co mnie wkurzyło, a przez święta nie powinien się denerwować

02


Max77 ~Max77 (Gość)24.03.2023 22:08

Czy będzie ZZ?

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat