Advertisement
artykuł sponsorowany

Kolejny komiksowy bohater trafia na duży ekran

Czwartek, 17 sierpnia 2023
Tym razem to niebieski chrabąszcz stał się bohaterem filmu. Jest wytworem tej samej stajni komiksowej co Batman i Superman, czyli DC Comics. Ale to nie jedyna nowość, jaka czeka na nas w najbliższym tygodniu w salach piotrkowskiego kina Helios. Zapraszamy na przegląd premier.
fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

"Blue Beetle” - Wytwórnia Warner Bros. Pictures przedstawia film fabularny „Blue Beetle”, po raz pierwszy na dużym ekranie superbohatera DC. W filmie, wyreżyserowanym przez Angela Manuela Soto, występuje Xolo Maridueńa w roli tytułowej, a także jego alter ego, Jaime Reyes. Niedawny absolwent college'u, Jaime Reyes, wraca do domu pełen aspiracji na przyszłość, ale okazuje się, że dom nie jest taki, jak go zostawił. Gdy szuka swojego celu na świecie, los interweniuje, gdy Jaime niespodziewanie znajduje się w posiadaniu starożytnego reliktu obcej biotechnologii: Skarabeusza. Kiedy Skarabeusz nagle wybiera Jaime'a na swego symbiotycznego żywiciela, zostaje obdarzony niesamowitą zbroją zdolną do posiadania niezwykłych i nieprzewidywalnych mocy, która na zawsze zmienia jego przeznaczenie, stając się superbohaterem.

 

 

Spuszczone ze smyczy” - to komedia w reżyserii Josha Greenbauma na podstawie scenariusza Dana Perraulta (serial „American Vandal”). Kiedy Reggie (głos Willa Ferrella), naiwny, nieustannie optymistyczny pies rasy Border terrier, zostaje porzucony przez swojego właściciela Douga (Will Forte), Reggie jest pewien, że jego ukochany właściciel nigdy nie zostawiłby go celowo, ale kiedy Reggie wpada na szybko gadającego, pyskatego Boston terriera o imieniu Bug (głos zdobywcy Oscara® Jamiego Foxxa), przybłędę, który kocha wolność i uważa, że właściciele są dla frajerów, Reggie w końcu zdaje sobie sprawę, że trwał w toksycznym związku i zaczyna postrzegać Douga jako bezdusznego niegodziwca, którym jest. Zdeterminowany, aby się zemścić, Reggie, Bug i kumple Buga, w tym: Maggie (głosu użycza Isla Fisher), inteligentny owczarek australijski, który został odsunięty na bok przez nowego szczeniaka właściciela i Hunter (głosu użycza Randall Park) - razem szykują plan, aby sprawić, by Doug zapłacił za krzywdę jakiej doznał Reggie.

 

 

Mów do mnie!” - Grupa przyjaciół organizuje imprezy, podczas których łączą się z zaświatami za pomocą zabalsamowanej dłoni. Każdy, kto weźmie ją do ręki i wypowie słowa: "Mów do mnie", oddaje swoje ciało we władanie demona. Panuje tylko jedna żelazna zasada: kontakt nie może przekroczyć 90 sekund. Gdy jeden z uczestników zabawy łamie zasady, życie każdego z nich zamieni się w koszmar.

 

 

Poza tym na ekranach piotrkowskiego kina Helios można też obejrzeć Maraton Horrorów. W ramach tego pokazu zaplanowano „Demeter:Przebudzenie zła”, „Czarny demon”, „Pajęczyna” i „Próba”.

 

Dla fanów mocnego brzmienia na dużym ekranie zaplanowano także pokaz dwóch koncertów w ramach trasy koncertowej zespołu Metallica. Zanim wystąpią na Stadionie Narodowym w Warszawie (lipiec 2024) można zobaczyć ten kultowy zespół w kinie, podczas transmitowanego koncertu z Arlington.

 

 

A poza wymienionymi propozycjami nadal można wybrać się do kina na takie filmy, jak choćby „Gran Turismo”, „Barbie”, „Demeter”, „Meg 2: Głębia”, „Oppenheimer”, „Między nami żywiołami” czy „Kicia Kocia na pikniku”.

 

Pełen repertuar znajduje się na poniższej grafice.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat