Kolejny "Filmowy Piątek w MOK" w Sulejowie

Region Środa, 06 grudnia 20233
Przed mieszkańcami gminy Sulejów kolejny "Filmowy Piątek w MOK". Znów będzie można obejrzeć film na nowych wygodnych krzesłach, z mocnym studyjnym nagłośnieniem oraz 7-metrowym ekranem.
fot. MOK w Sulejowie fot. MOK w Sulejowie

Tym razem pracownicy sulejowskiego MOK-u zapraszają na najnowszą część przygód słynnego archeologa, poszukującego tym razem artefaktu przeznaczenia. W najbliższy piątek będzie można zobaczyć film "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia".

 

Ponadto już od kilku tygodni w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie dostępna jest anonimowa ankieta dotycząca kultowych filmów, jakie chcieliby nasi widzowie zobaczyć w sulejowskim kinie.

 

Ankietę można wypełnić w wersji papierowej i zostawić w siedzibie MOK lub zrobić zdjęcie i wysłać na adres e-mail: [email protected] lub na nr tel. 513-006-574. W tej chwili prowadzi "Titanic" James'a Cameron'a, na drugim miejscu plasuje się "Dirty Danging" a na trzecim "Zielona mila".

 

materiały organizatora

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Sulejowianinnn ~Sulejowianinnn (Gość)07.12.2023 08:54

Kto jest odpowiedzialny za sprzęt bo szukam dobrej firmy która pomoże mi z nagłośnieniem do domu ?

20


ja ja ~ja ja (Gość)06.12.2023 21:26

Na papier toaletowy do szkoły nie mają, a za to kto płaci ?

31


juz w te pędy,pendze ~juz w te pędy,pendze (Gość)06.12.2023 16:00

a będzie popkorn i kola?

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat