Advertisement

Kolejne sukcesy bilardzistów z gminy Moszczenica

ePiotrkowRegion Wtorek, 10 października 201746060
Tym razem bilardziści z Rękoraja wzięli udział w turnieju z cyklu Polski Narodowy Junior Tour, natomiast ich koledzy ze Srocka rywalizowali podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Zarówno podczas jednej, jak i drugiej imprezy reprezentanci gminy Moszczenica wywalczyli medale.

Polski Narodowy Junior Tour, to największy cykliczny turniej juniorski na świecie. Uczestniczy w nim ponad 140 zawodników i zawodniczek z najlepszych klubów bilardowych w kraju. Zawodnicy spotykają się cztery razy w roku, by zdobywać punkty rankingowe, dające kwalifikacje do Mistrzostw Polski Juniorów. W czwartej odsłonie tej imprezy, która odbyła się 8 września Aleksandra Burczyńska zajęła III miejsce, natomiast Oskar Jamorski zakończył ranking roczny juniorów na II miejscu wyprzedzając medalistów ostatnich Mistrzostw Europy.


Tymczasem bilardzistka ULKS Dragon Srock zdobyła złoty medal podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się w Czerniewicach. Wśród 32 zawodniczek i zawodników z województw łódzkiego i wielkopolskiego najlepsza okazała się bilardzistka ze Srocka - Maja Rytych, która pokonała w finale zawodnika z Rękoraja Adriana Derewędę. Klub ULKS Dragon Srock oprócz Mai reprezentowali: Oliwia Wędzonka, Konrad Kozakowski oraz Oskar Waśniewski.

 


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat