Advertisement
artykuł sponsorowany

Kino oparte na prawdziwej historii

Czwartek, 30 marca 2023
W najbliższych dniach na dużym ekranie znów pojawią się nowości filmowe, choć hitów nie brakuje od ubiegłego tygodnia. Tym razem wśród premier znajdą się produkcje wywołujące ciarki na skórze. Zapraszamy na przegląd tego co nowe w najbliższych dniach.
fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

"Missing" - to opowieść, która sprawi, że zastanowisz się, jak dobrze znasz tych, którzy są ci najbliżsi. Kiedy matka June, (Storm Reid) znika podczas wakacji w Kolumbii ze swoim nowym chłopakiem, dziewczyna stara się znaleźć odpowiedź. June w kreatywny sposób wykorzystuje wszystkie najnowsze technologie, które ma pod ręką, aby spróbować odnaleźć matkę (Nia Long), zanim będzie za późno. Ale gdy sięga głębiej, jej cyfrowe śledztwo rodzi więcej pytań niż odpowiedzi... a gdy June odkrywa tajemnice dotyczące najbliższej osoby, odkrywa, że tak naprawdę nigdy jej nie znała. Film napisany i wyreżyserowany przez Nicka Johnsona i Willa Merricka, na podstawie historii Seva Ohaniana i Aneesha Chaganty'ego. W filmie zobaczymy: Storm Reid, Nia Long i Joaquima de Almeidę.

 

 

"Puchatek: Krew i miód" - to horror. Piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów Kubusia i Prosiaczka, by rozpocząć dorosłe życie. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego niepodejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną. Nie wie, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu.

 

 

Poza wspomnianymi nowościami na ekranie piotrkowskiego kina Helios nadal można oglądać takie filmowe hity, jak "John Wick 4", "Święty", "Shazam! Gniew bogów", "Wyrwa" i animowane produkcje "Wróżka zębuszka" oraz "Asteriks i Obeliks: Imperium smoka". Pełen repertuar znajdziecie na stronach internetowych piotrkowskiego kina Helios.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat