Advertisement

Karnawałowa zabawa dla Patryka

ePiotrkow Poniedziałek, 06 lutego 20232
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się zabawa karnawałowa dla Patryka Wysmyka. W Ośrodku Wypoczynkowym Dresso w Sulejowie przygotowano mnóstwo atrakcji.
Fot. Grażyna Wysmyk Fot. Grażyna Wysmyk

Już w weekend zaplanowano kolejną imprezę charytatywną dla Patryka Wysmyka, nastolatka z Piotrkowa, który walczy z neuroblastomą. Tym razem będzie to zabawa karnawałowa. 

Przewidujemy moc atrakcji dla dużych i małych. Od słodkości, przez animacje, aż po licytacje - zapraszają organizatorzy. 

Impreza rozpoczyna się już o godz. 13:00. O 16:30 zaplanowano koncert gwiazdy wieczoru - zespołu Kordian. 

 

Biletem wstępu są cegiełki, które można nabywać na stronie siepomaga - TUTAJ

 


Zainteresował temat?

6

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ROZPRZAK ~ROZPRZAK (Gość)06.02.2023 19:46

Ja tego nie potrafię zrozumieć, jak w 40 mln kraju nie można zapewnić leczenia każdemu potrzebującemu przy zdzieraniu z każdego pracującego składek właśnie na poczet służby zdrowia. A jak przyjdzie co do czego to i tak za pomoc specjalistów (przynajmniej tak o sobie mówią) pracujący w szpitalach trzeba płacić z własnej kieszeni, każdy wie w jaki sposób ;(
I tak od lat ... potrzebujący pomocy nie mają, ale za to utrzymanie ma rzesza, przepraszam kasta ludzi.
Gdzie się podział zapał do rozwoju narodu polskiego jak choćby z dwudziestolecia międzywojennego? ... teraz u nas nic nie można, nic się nie da, chyba że do puszki - kolejna metoda na dojenie społeczeństwa w celu zapewnienia jako-takiego leczenia, ale wszystkim rządzącym w to graj ...
Bardzo współczuję wszystkim chorym, że na pomoc muszą czekać.

31


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat