Kadetki AKS najlepsze w Polsce!

AKS Piotrków Niedziela, 04 lipca 20210
Zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Łodzi wywalczyły trzy medale, a dwie kolejne zajęły miejsca tuż za podium.
fot. AKS Piotrków fot. AKS Piotrków

Kadetki Atletycznego Klubu Sportowego całkowicie zdominowały rywalizację w kategorii wagowej do 43 kg, zdobywając w niej złoty i srebrny medal. Na najwyższym stopniu podium stanęła Julia Dolna, a tuż za nią uplasowała się Kinga Jaroniek. Z kolei Wiktoria Jaroniek nie miała sobie równych w kategorii do 46 kg, w której zdobyła złoty krążek.

 

Niewiele do medalu zabrakło dwóm innym zawodniczkom AKS - Oldze Jarosińskiej (43 kg) oraz Karinie Dolnej (65 kg), które zajęły piąte miejsca w swoich kategoriach wagowych. 

 

Dzięki tym wynikom Atletyczny Klub Sportowy wygrał klasyfikację drużynową Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat